www.sudzibas.lv Norberts Slikts galdnieks

Norberts - Slikts galdnieks

Vēlos pabrīdināt tos cilvēkus kuri meklē galdnieku (virtuves meb,, skapjus utt, izgatavošanu). Ir tāds meistars Norberts (īpašas pazīmes - viena traumēta acs) kurš sola visu kvalitatīvi, termiņos un ar garantiju visu uztaisīt. Kā jau lielākā daļa meistaru iepriekš pieprasa avansu (pusi summu no izgatavošanas cenas). Gala rezultātā, naudu paņem un sāk čakarēt klientam prātu, viss sākās ar izgatavošanas termiņa būtisku kavēšanu (neceļ klausuli, vis laiku sola, beigās visu būtiski iekavē). Kad sāk uzstādīt mēbeles, tad viņa darbs izrādās nekvalitatīvos, brāķis utt. Ne jau vienmēr visus brāķus var pamanīt uzreiz, kad ir beidzis savu nekvalitatīvo darbu ir ticis prom saņemot naudu par darbu, tad aizmirst par solīto pēc izgatavošanas "garantiju", neatsaucās uz aicinājumu novērst brāķi un pazūd uz visiem laikiem. Agrāk (nezinu vai arī šobrīd) šis "meistars" strādāja firmā "Mēbeļu Fabrika" pie Riga Plaza. Kā arī šis par darbu arī nekādu čeku un citu papīru, par to, ka viņš to ir izgatavojis arī neizsniedz. Esiet piesardzīgi izvēloties šo meistaru, jo man viņu ieteica cits cilvēks, kur it kā bija ar darbu apmierināts un bija pārsteigts par viņa nekvalitatīvo darbu.