Nora Krevneva - foto

Nevienam neiesāku izmantot Noras Krevnevas ka fotogrāfes pakalpojumus!
Es viņu nolīgu foto-sesijai, viņa mani safotografēja ( kopumā, varētu būt ap kādiem 30 foto), paņēma naudu un pēc 2-3 dienam atsūtīja dažas bildes, ka pati teica "nosūtīšu tev pāris bildes sākumam, tad nedēļas laikā atsūtīšu pārējas" ka jau sapratāt, pārējas bildes es gaidu jau gandrīz vai gadu.. vairākkārt mēģināju viņu sazvanīt, bet manu numuru viņa ignorēja.. zvanīju no cita numura, tad atbildēja un teica, ka visu jau sen nosūtīja, un tad kad es pateicu, ka nekādas bildes es nesaņēmu, solīja vēlreiz pārsūtīt bet bilžu ka nav, tā nav..
Arī tās dažas atsūtītas bildes bija ļoti neprofesionālas, proti, neapstrādātas - pat elementāras lietas netika pielabotas..
Nevienam neiesāku izmantot Noras Krevnevas ka fotogrāfes pakalpojumus!!

p.s. vēl no viena cilvēka dzirdēju, ka viņam Nora Krevneva bildes pusgadu taisīja - bet tur bija iejaukts kāds viņas paziņa, tāpēc laikam tik ātri..