Nopirkt no jums auto rezerves daļas +371 24865426 - Krāpšana

Krāpnieks ar telefona numuru +371 24865426, raksta sms vai ziņas whats up ar piedāvājumu nopirkt no jums auto rezerves daļas vai ko citu ko esat ielikuši sludinājumā. Raksta brīvdienā. Piedāvā steidzīgi pārskaitīt naudu un lai steidzīgi viņam nosūta preci pa Omniva pakomātu. Paprasa no jums kontu un zinot ka bankas brīvdienās neizpilda maksājumus uz citu banku itkā samaksā jums un liek steidzami nosūtīt preci pa Omniva līdz svētdienas vakaram, pirmdien viņam vairs neder preces. Un tad viņš izpilda maksājumu atsūta bildi ar maksājumu un tad steidzami jāsūta viņam. Un pēc tam kad pateiksiet kad nosūtījāt viņš atsauc maksājumu. Es pats neuzķēros, bet ir noteikti cilvēki, kas uzķerās. Esat Uzmanīgi. Tel +371 24865426

K