Nomo.Lv - remonts

Decembrī pasūtiju nomo.lv telefonu samsung note3 ! Preci saņēmu laikā ar visu biju apmierināta ... Martā telefons nojuka atteicās ladēties zavanīju uz nomo.lv teica, ka telefonu paņems uz garantijas remontu . Man pat vietā uz laiku iedeva samsung s5 telefonu . Nākošajā dienā dpd kurjers atbrauca pakaļ telefonam . Pagāja mēnesis un zvana man no nomo.lv operātors , ka telefons esot satasīts un esot bijusi vaina baterijā un esot nomainīta un viss esot kārtībā .Saņēmu 20.04.2015 telefonu atpakaļ uzlādes līmenis bija 87% dienas laikā telefons izlādējās pieliku pie lādētāja un konstatēju , ka telefons nelādējās vispār . Tātad aizsūtot telefonu uz garantijas remontu viņš laikam smuki mēnesi nostāv plauktā un tiek aizsūtīts atpakaļ klientam !

V