www.sudzibas.lv Nomo.lv Krāpšana un izspiešana

Nomo.Lv - Krāpšana un izspiešana

2015. G. Martā iznomāju telefonu nomo. Lv. Gandrīz pēc gada nolēmu telef. Atdot atpakaļ. Kad tika pieteikta atgriešana nomo. Lv piedāvāja samaksāt 123 eur un tālruni un izpirkt. Šobrīd šāds telefons maksā 145eur. Apmēram pēc nedēļas zvanīja no nomo.lv un pieprasīja samaksāt kaut kādu mistisku servisa remonta rēķinu 38, 97 eur apmērā. Citēju:
Bijām uzticējuši tev nomāto viedtālruni just 5 spacer 2, taču saņemot to atpakaļ, tika konstatēts, ka neesi labi rūpējies par to. Viedtālrunim tika konstatētas kritiena pēdas, stūrīši atsisti, lādētāja vads bojāts.
Telefons manā lietošanas laikā ne reizi nebija nokritis, es ļoti saaudzīgi izturējos pret to, speciāli pat iegādājos telefona maciņu, lai nedod dievs nebūtu kāds defekts. Lādējamais vispār praktski netika izmantots, jo jau saņemot nomā šis vads īsti nefiksējās tālruņa ligzdā un tamdēļ tika izmantots cits analogs lādējamais. Sanāca aprunāties ar just5 servisa centra darbinieku, un arī viņš izteicās, ka šāda problēma šiem modeļiem pastāv.
Vairākkārt esam skaidrojuši šo situāciju nomo. Lv, bet viņiem viss vienalga, šodien vēl zvanīja parādu piedziņas speciāliste k. Burtniece un draudēja, ka griezīsies policijā ar iesniegumu par svešas mantas bojāšanu.
Tad rodas jautājums kāda ir šī uzņēmuma politika dodot preces uz nomu, ja gandrīz gadu diendienā izmantojot mobilo telefonu viņam jābūt tādam pašam kā no kastes tikko izpakotam?

Z

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 19.02.2016

Brīnumi! Jums jau notika tiesa, ka parādījās paradu piedziņa? Uzrakstiet iesniegumu par draudiem no kompānijas! Pretenziju par nodošanu personīgas informācijas trešām personām!
Ja vēlaties varu palīdzēt - [slēpt]@inbox.lv

E Edijs Kirhners 21.04.2016

Sliktas kvalitates apkalpošna. meginu sazvanit 3 stundas bet neviens necel klausuli. pec 3 stundam tomer izdodas kadu sazvanit kurs tapat neko protams nezina. tad ko pie velna vini tur dara?