Nomo.Lv - Krāpnieki

šeit varat rakstit visas sudzibas

WOT ir paplašinajums brauzerim

Labdien. Ir radusies šāda situācija: nonākot finansiālās grūtībās, nomo.lv lūdzu 1 mēnesi pagaidīt līdz tieku pie naudiņas, lai apmaksātu rēķinus. Esmu bijis lojāls klients jau vairāk kā gadu, laicīgi biju apmaksājis visus rēķinus. Turklāt vienai no precēm palikuši vien 3 maksājumi un prece būs manā īpašumā, bet ne par to.
Tātad biju lūdzis pagaidīt 1 mēnesi - man atteica!!! Vai tad tiešām ar viņiem neko nevar sarunāt? Biju pat ieteicis uzaudzēt soda naudu par katru dienu un apmaksāt to visu, tik lai pagaida to mēnesi, kamēr saņemšu pirmo algu!!! Nekā, pēc pāris dienām saņēmu vēstuli ar draudiem par iesnieguma iesniegšanu valsts policijā, par mantas tīšu piesavināšanas.
Kā jums liekas, vai tas ir cilvēciski? Vai tad nevar saprast, ka kādreiz mums visiem var gadīties tā, ka tu reāli paliec bez ienākumiem?
Citēšu vienu no nomo. Lv mājas lapas sadaļas, jautājumi un atbildes, :
—kā rīkoties ja nevari veikt maksājumu savlaicīgi?
Mēs saprotam, ka var mainīties finansiālā situācija, tāpēc, ja nevari veikt kārtējo maksājumu nekavējoties, sazinies ar nomo.lv maksājumu nodaļu. Mūsu darbinieki tevi uzklausīs un, saprotot kavējuma iemeslus, palīdzēs vienoties par tev izdevīgāko risinājumu.
Atceries, mēs esam, lai tev palīdzētu! - —
tad ko, es esmu tas viens no visiem kurš nevar neko sarunāt???
Vai arī tas ir tikai blefs, piesaistot klientus? Slikts apkalpošanas serviss???
Es saprastu, ja es vispār nevēlētos maksāt, bet nu...
Lūdzu padalieties ar savu pieredzi, kā jums ir veicies ar šo kompāniju? (vai neveicies...)
paldies.

L LailaMaila 04.01.2017

Man tieši tgd ir līdzīga situācija..novembra maksājumus apmaksāju decembrī pēc vienošanās (runāju ar kaut kādu vīrieti ļoti laipns un saprotoš) decembra maksāju tgd cenšos pārcelt un š.g. 14.janvāri, bet kaut kāda vecene ar visu varu pieprasa preci atpakaļ kurai atlikuši vien trīs maksājumi. Cenšos ieskaidrot ka naudas tiktiešām nav un būs līdz 14.datumam bet nē, ja nevar laicīgi nomaksāt tad jaatdod utt. Ļoti nesaprotoši konsultanti!!