www.sudzibas.lv Nomo.lv Ir vai nav bankrots?

Nomo.Lv - Ir vai nav bankrots?

Kādreiz pie Nomo paņēmu 3 preces, bet pazaudēju darbu un nevarēju vairs tās nomaksāt. Nācās atdot. Visas bija kā jaunas. Bija izveidojies neliels parāds, kuru tajā brīdī nevarēju nomaksāt. Un tad NOMO pazuda. Gadu bija klusums! Mājas lapā bija 2-3 preces. Viss izskatījās ļoti bēdīgi un, tā kā arī naudu šie vairs neprasīja, tad gaidīju, ar ko tas viss beigsies. Tagad, pēc gada, man pēkšņi piezvana totāli neprofesionāla meitene no NOMO - kā noskaidrojās, Linda Meikšāne, kas augstprātīgā tonī sāk man braukt virsū, kāpēc es nemaksājot. Paskaidroju, ka nebiju drošs, ka NOMO vēl eksistē. Viņa par to neko nezinot! Un sekoja tizli mēģinājumi man draudēt, lai es nekavējoties ne dienu samaksājot! Nav jau brīnums, ka viņi uz laiku bija apturējuši savu darbību, ja ir tik nepieklājīgi un iedomīgi darbinieki, kas komunicē ar klientiem, lai arī parādniekiem. Esmu viņiem samaksājis gana daudz, lai saņemtu vismaz elementāru pieklājību pa telefonu!

G

T Tong Po 13.10.2016

Skatoties pēc reģistriem un VID info, nav viņiem problēmas ar maksātspēju.
Kas attiecas uz viņu attieksmi pret klientiem, te jau ir pilns ar sūdzībām.

C critical thinker 13.10.2016

ģeniāli. nemaksāju, jo man likās... nav komentāru

G Gogolis 14.10.2016

Es taču rakstīju, ka pazaudēju darbu un nebija naudas. Kad pats nokļūsi tādā situācijā, tad sapratīsi.

Oho! Tagad pieņemti jauni likumi, kuri bezdarba gadījumā atbrīvo no parādsaistībām? Kāds tur brīnums, ja pēc gada nākas meklēt rokā parādnieku, pret viņu arī izturas attiecīgi.