www.sudzibas.lv Nomo.lv Ikmenesa rekini

Nomo.Lv - Ikmenesa rekini

Sveiki. Gribu padalities ar radusos problemu. Man un manam draugam ir panemtas preces pie nomo. Somenes menesa sakuma samaksaju kaveto (kas noradits nomo.lv profila) un tekoso cau ibanku uz prieksu. Vakar atnak epasts ka draugam nav samaksati 60% no rekina. Pazvaniju, noskaidrojam ka biju netisam maksajuma merki ciparu kludijusies. Tagad atnak ka man ir kaveti jau 20% no mana maksajuma. Kaut gan vakar runajot ar puisi vind teica ka viss ir samaksats. Tad tagad jutajums, kursir mulkis, es vai vini? Un nav pirma reize kad sita smaucas

Z

Ventilators 03.01.2016

Aizsūti maksājuma uzdevumu uz epastu, lai viņi risina.

N Nomo.lv Pārstāvja atbilde 08.01.2016

Lai sniegtu plašāku skaidrojumu par to, kāpēc radusies šāda situācija, būs nepieciešams Jūsu e-pasts.

Номо.лв шарашкина контора,не суйтесь туда,вас без штанов оставят,своим враньем.

Через 2 месяца платить надо,а присылают в этот же месяц какую то не понятную сумму,а за тем звонят и угрожают,мерзские особы.

ЛЮДИ,БУДЬТЕ ПО ВНИМАТЕЛЬНЕЙ,ИНАЧЕ ВАС ОСУДЯТ ПО СТАТЬЕ 179.p.1d. Zagšana,S O S !!!

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 18.02.2016

Не пишите ерунду! Какая 179.статья - вы о чем? 179.pants. Piesavināšanās
(1) Par svešas mantas prettiesisku iegūšanu vai izšķērdēšanu, ja to izdarījusi persona, kurai šī manta uzticēta vai kuras pārziņā tā atradusies (piesavināšanās), —
У вас на руках договор - Par svešas mantas prettiesisku iegūšanu: тоесть получили Вы товар на законных основаниях.
izšķērdēšanu - даже если вы его испортили, придется оплатить стоимость!
(Эта статья уголовного закона к Вам ну никак не "липнет")
По жалобе: Получив такого рода письмо - пишите ответное с просьбой побробно разъяснить откуда образовался такого рода не оплаченный процент! Ответить на такой запрос - обязанность поставщика услуги!

Необходима помощь - обращайтесь [slēpt]@inbox.lv)