www.sudzibas.lv Nomatpirti.lv Signe Zvaigzne Drausmīgs serviss - uzmetēji

Nomatpirti.lv Signe Zvaigzne - Drausmīgs serviss - uzmetēji

Bez jebkāda iepriekšēja brīdinājuma atcelta apmaksāta rezervācija kublam jaungada vakarā iepriekšējā dienā.
Pat biju gatavs pats braukt pakaļ lai saglābtu pasākumu bet Signe Zvaigzne atteicās piedāvāt šādu opciju.
Nebija spējīga pateikt jebkādu iemeslu kādēļ rezervācija tika bez brīdinājuma atcelta.
Neuzticaties šim kantorim ja nevēlaties bojāt sev garastāvokli un svētkus.

Papildināts Dāvis SSS 29.12.2021

Tel +37129377253

D

V Vikky 30.12.2021

Līdzīga pieredze ar šo personu. Izvairīties.

N Nomatpirti 30.12.2021

Lūdzu Jūsu vārdu, uzvārdu, datumu un situācijas izklāstu!?

I IRKOTEIKT1 30.12.2021

Naudu vismaz atdeva?

N Nomatpirti 30.12.2021

Paldies par reklāmu un atsauksmi!

Paskaidrošu arī sīkāk:
“Apmaksāta rezervācija” klienta izpratnē – tika iemaksāta rezervācijas nauda- daļa no maksas, kura tika atgriezta 3 MINŪŠU laikā! Lai vēl kādam būtu tāds serviss!

3 dienas iepriekš atcelts sakarā ar saslimšanu!

Piebildīšu arī, ka klients diņģējas un nosaka pats savu cenu un noteikumus, kuriem arī pat piekritām, viss ok, esam elastīgi!

Nākošreiz būsim gudrāki- pārkāpsim epidemioloģiskos noteikumus ballīšu un biznesa vārdā!

Un visiem laba veselība un modrs gars:)

cieņā, Signe, Nomatpirti.lv
p.s . Ja visi klienti, kas mums šijā 2 gadu Covid laikā ir atteikuši, pat jau esot ceļā, un mēs tos liktu pie sūdzību dēļa, bails pats iedomāties...

N Nomatpirti 30.12.2021

Ieteiktu pārdomāt jebkādu sadarbību ar šo cilvēku- Dāvis Sārmiņš 110792-, tel, 26650855, Dukātu iela 32, Dreiliņi, mazums, kas dzīvē var notikt, apslimsi un tapsi nozākāts! Agresīvs un draud! vesela draugu brigāde tiek piesaistīta bez vārdiem un uzvārdiem šājā kampaņā!

Good Intentions 30.12.2021

Kurwa.

N Nomatpirti 30.12.2021

Ieteiktu pārdomāt jebkādu sadarbību ar šo jaunēkli- Dāvis Sārmiņš 110792-, tel, 26650855, Dukātu iela 32, Dreiliņi, mazums, kas dzīvē var notikt, apslimsi un tapsi nozākāts! Agresīvs un draud! vesela draugu brigāde tiek piesaistīta bez vārdiem un uzvārdiem šājā kampaņā!

J Jānis 7602 05.02.2022

Lai, kādu nozākātu, daudz prāta jau nevajag. Sākumā Iepazīstieties ar faktiem.
Pagājušo nedēļu atcēla rezervācju 3 klienti dēļ covid saslimšanas. Tā pat kā Nomatpirti. Lv
Nu un ko, liksim viņus sūdzībās? Padomajiet! Mēs neliekam savus klientus sliktajos sarakstos. Mūsu klienti var justies droši.