www.sudzibas.lv nokija N76 saplīst vāciņš

nokija N76 - saplīst vāciņš

nezinu kā vispār tā var būt .man ir pus gadu nokia n76 nesen kaa parasti beidzot sarunu aiztaisīju vāciņu .neko nenojauzdama ieliku viņu somā ...naakamais zvans un es esmu šokā no tā ko redzu vāciņš ar ārējo ekrānu no apakšas līdz augšai ieplaisājis ...gaaju uz garantiju protams pat necerēju ka kautko dabūšu. tur pateica ka remonts izmaksās 60 ls.
bet ne pa to ir stāsts izrādās ka mansas paziņas brālim arī ir šīs markas telefons un viņam ir noticis tieši tas pats .varbūt cilvēki kam šāda problēma ir notikusi arii dodiet kādu ziņu .sūdzēsimies kopā .es piezvanīju uz nokia pārstāvniecību Latvijā un viņi par tādu problēmi neko nezinot .es viņiem atbildēju ka drūz uzzinās.

K kriksis 26.08.2008

jā. tieši tas pats variants. tas spogulītis saplīsa ļoti ātrā laikā. plus tā sudraba krāsa no sāniem nolobījās. patiesībā, sūds par tādu naudu. neizvilka pat gadu, arī skaņa pazuda

M meicha 26.08.2008

es sazvaniiju Nokia paarstaavnieciibu Latvijaa un man tagat telefonu remontee par garantiju.tākā visi kam ir ssi probleema zvaniet viņiem un staastiet.

V Valentīna 21.09.2009

man tieši tas pats notika... krāsa ātri nolobījās un ieplīsa stikls... tagad neizskatās tik moderns mobilais :(