NOKIA N8 - brāķis

Aizvakar iegādājos NOKIA N8, smaids līdz ausīm utt., līdz šodienai, kad nolēmu notestēt radio. Iespraužu austiņas un gaidu kad tad būs kāda skaņa! Kā nav tā nav, sāku čakarēt štekeri un izrādās, ka austiņu ligzda ir brāķis. Redzēs ko rītā Trodeksā teiks, visticamāk būs jāgaida kādas 2 nedēļas kamēr saremontē. Pus gadu gaidīju kad būs pieejams telefons, varu pagaidīt vēl 2 ned. Iesaku pārbaudīt visas funkcijas neatejot no kases.

J

K katju 20.11.2010

kogda pokupaew telfon vsegda nuzno protestitj vse neobhodimie tebe funkcii

D Dīdī 20.11.2010

Vaitad kāds pārbauda arī austiņas pērkot telefonu??? Tad varbūt usb arī un bluethootch:D Šīs lietas ir jāpārbauda pārdevējam pirms liek plauktā telefonu.

M M. 21.11.2010

Dīdī
Laikam neesi strādājusi(is) tādā darbā, saistībā ar telefoniem vai tehniku?Kā tu iedomājies testēt visus telefonus, kad atved preci ?! )))))))))))) Bez tā darba ir diezgan, kur nu vēl bāzt katram telefonam austiņas un bluetooth!!!Sviests kaut kāds, padomā, pēc tam tik raksti! ))))))))))))))))

D Dīdī 21.11.2010

To M.
Es strādāju šādā darbā 4gadus ar pusgada pārtraukumu un ļoti labi zinu savus darba pienākumus.
Varbūt tieši tādēļ man garantijas telefonu ir maz, jo defektus pamanu pirms pārdot. Tākā mācies.

M M. 22.11.2010

)))))))))))) tad tev darbiņa ir pavisam maz un ir laiks to visu pārbaudīt, tu mani nemācīsi kā strādāt, ļoti labi pārzinu savus darba pienākumus un austiņu pārbaudīšana, usb un bluetooth darbība nu nekādīgi neiekļaujās, ja pati to neizdarīšu ;)

M Mellene 22.11.2010

M. mistiskā tev zini neviens nevienā teikumā nav rakstijis ka māca tevi strādāt, tikai izejot no darba un ieejot kadā veikalā tu arī M esi klients, un tu gribētu ka pretī būtu pardevēja kurai nav laika visu parbaudīt, un viņai nav laika, un ja kaut vienreiz tev pašai ta gadītos, ko tad?Neticu ka neko nedarītu, ietu uz veikalu atpakaļ un risinātu šo problēmu.Ja es būtu tavs darba devējs M.noteikti tevi atlaistu.Dīdī pilnīga taisnība.Ja tev ir tadas problēmas un liels laika trūkums nodoties darbam tad tas nav tavs aicinajums.

Paldies

M Mellene 22.11.2010

un M.
es arī strādāju šajā sfēra starp citu, un man ir pirma dzirdēšana par tādu pardevējas attieksmi.Un tikai neuzvelcies.

R Ričs 20.02.2011

Esmu gatavs derēt ka tas lohs vienkārši neiesprauda austiņas līdz galam. Tā jau bieži visādiem lohiem-stukačiem gadās.