www.sudzibas.lv Nofrete Izmesta nauda par procedūru, kas neko nedod

Nofrete - Izmesta nauda par procedūru, kas neko nedod

Vērsos uz salonu nofrete ar domu veikt plazmoliftingu rētām, bet man paskaidroja, ka rezultāts visticamāk nebūs tik izteikts un ieteica vērsties pie Dinas Mihailovas šajā pašā salonā un veikt injekciju kursu ar preparātu placentex. Dina Mihailova ļoti labi izteicās par šo preparātu, Skaisti runāja par tā īpašībām organismam likt rētaudu vietā sintezēt jaunus audus, tādējādi pie paceļot un izlīdzinot rētas. Kursa ilgums 4-8 reizes un pēc 2. Reizes jau vajadzētu pamazām sākt redzēt rezultātu. Veicu 6 injekcijas, samaksājot 360 eiro. Rezultāta itin nekāda. Katru reizi atnākot, man tika teikts "redz, cik smuki rētas reaģē, šī rēta jau knapi panāma". Nu, protams, knapi pamanāma, jo arī sākotnēji tāda bija. Gribējās ticēt, ka tiešām kaut kas mainās, bet beigās salīdzinot bildes, sapratu, ka viss ir tieši tā kā bija iepriekš. Neiesaku vērsties ar šo problēmu šajā salonā - izmesta nauda un laiks. Rakstam pievienoju vienu no rētām, kas mani visvairāk uztrauca. Pa kreisi rēta vasarā, pa labi - pēc izietā kursa. Lūk arī 360 eiro vērtā starpība:) ) )