www.sudzibas.lv Nodus nav konsultantu

Nodus - nav konsultantu

Sveiki!

Šajā veikalā laikam trūkst konsultantu. Jau neskaitāmas reizes esmu redzējusi, ka cilvēki dusmīgi aiziet, nesaņemot informāciju par preci. Šoreiz tādam dusmīgajam pretī gadījos es - cits pircējs. Viņu neapmierināja tas, ka pie dārza precēm nebija neviena pārdevēja, kam pajautāt par gurķu sēklām. Cilvēks izmisumā jautāja man ne vienu vien jautājumu par viņam interesējošām sēklām, tādējādi traucējot man iepirkties. Beigās jau ieteicu citus veikalus, kur var nopirkt to pašu un lētāk. Kas tas ir, ka Nodusā nav normālu konsultantu?! Un ja ir, tad vienkārši kontaktēties nespējīgi, nekompetenti. ŠAUSMAS.

A ARNISS 02.04.2013

ja cilvēks traucē iepirkties, izmisumā jautājot ne vienu vien jautājumu par viņu interesējošām seklām, varbūt labāk eji iepirkties uz veikaliem kur var nopirt to pašu un lētāk???

donna b 02.04.2013

Es Tev ieteiktu iet iepirkties uz veikalu, kur nav neviena cita pircēja, princesīt.

M meit 02.04.2013

Man jau netraucē citi cilvēki apkārt, man nav saprotams, kāpēc veikalā ar uguni nevar atrast konsultantu. Nav normāli, ka pircējam jākonsultē pircējs. Starp citu, es tur pērku sēklas, kas vienkārši citur nav. Nevajag mani par muļķi pataisīt.