Nodoklu nemaksātājus neārstēs. - Tāpat neārstē

No valdības preses atskan teksts-nodokļu nemaksātājus neārstēs, bet vai tu maksā vai nemaksā neviens tevi tāpat neārstē, attieksme tāda, , ar kāju pa dirsu un pa durvīm ārā no ārsta kabineta, , !
Kautgan savā ziņā mēs visi maksājam nodokļus piemēram iepērkoties apmaksājot auto vai nekustamā īpašuma nodokli un t.t.

E

T Točno 27.10.2011

Točno, vislielāki nodokļu nemaksātāji ir Šķēle un viņam līdzīgie. Ar viņiem arī vajadzētu sākt.Nieka veikalnieciņi vai zemnieciņi, salīdzinot ar šiem tādi putekļi vien ir.

A Arnis Kalnins 24.10.2020
Alga neatbilst noraditajam NVA majaslapa. Nemaksa nodoklus

Labdien. Rekame NVA majaslapa algu divreizlielaku, bet ligumu dod parakstit ar divreiz mazaku algu. Maksa konverta. Nodoklus nemaksa. Aizejot no darba netika samaksats par pedejo nostradato laikaposmu.