NMS Laboratorija, SIA "Nacionālais Medicīnas Serviss - Laboratorija" - Filiāle Skolas iela 22, Rīga

NMS LaboratorijaSkolas iela 22, Rīga - Paraugu ņemšanas punkts.Neiesaku apmeklēt, šo med.iestādi, jo apkalpošana tur ir drausmīgā līmenī. Vasarā biju nodot asinis no vēnas. Tur bija nomainījusies jauna darbiniece (kādreiz bija sieviete gados- laikam šobrīd pensijā ir aizgājusi), tad lūk, kad biju jūlijā aizgajis – sēdeju aiz durvīm un gaidiju, kad viņa (jauna smalka ar tumšiem gariem matiem meitene) ar savu brūtganu beigs tēju dzert (to sapratu pēc tekstiem, kas skanēja no kabineta iekšpuses). Tad lūk šī jaunā medmāsa man noņēma asinis tā, ka man visu vasaru zilums uz rokas bija no elkoņa līdz plaukstas locītavai. Draismīgi bija šovasar ar īsam rokām krekliņā staigāt. Nu oktobrī man nācās atkal apmeklēt šo iestādi. Kad ierados sestdienā no rīta ap plkst 8.45 – atkal jau minētā meitene bija priekšā, bet nu šoreiz par laimi viena. Kad noņēma analīzes, tad bija jāsež 10 minūtes ar piespiestu tamponu. Ok. Tā jābūt. Kad iedevu naudu, lai samksātu par analīzēm, tad vinjai nebija ko izdot, lika man meklēt sestdienā veikalu un izmainīt naudu. Paprasīju vai man nekādu plaksteri nelīmēs dūruiena vietā, tad viņa atbildēja, ka viņai visi pārsienamie līdzekļi esot izbeigušies. Nu, kā tas var būt ka izbeigušies jau no paša rīta. Tad nu skrēju (neaplīmēts) meklēt veikalu un atstrienot no veikala samaksāju – vēlāk konststēju, ka esmu par 1 eiro apšmaukts. Nu labi pats vainīgs, ka neparbaudīju naudu neatejot no kases. Nu kur skatās firmas vadība? Nu jarūpējas par firmas reputāciju!!!

L Lelle Bez Matiem 27.10.2014

Jautājums, vai vispār viņa zināja, ka tu sēdi un gaidi ārpus kabineta, kamēr viņi dzēra tēju? Pie durvīm pieklauvēt mēģināji?
Un kāda tad bija naudas zīme, no kuras viņai nebija ko izdot? Ja devi 50 eur par 3 eiro vērtām analīzēm, tad nemaz nebrīnos, ka brīvdienas rītā var būt problēmas ar naudas izdošanu.

A Aija Plinta 27.01.2016

Labdien! Pensijā neesmu aizgājusi, jo vēl ilgi līdz pensijas vecuma sasniegšanai un ļoti patīk mans darbs, tāpēc joprojām strādāju NMS-laboratorijas filiālē Skolas ielā 22. Māsiņa, par kuru bija sūdzība, jau sen mūsu laboratorijā nestrādā, atvainojos, ka Jums sanāca nepatīkamas situācijas manā prombūtnē. Tagad mums laboratorijā daudz jaunas akcijas, laipni lūdzam! Skat. jauno Facebook lapu NMS-Laboratorija SIA "Nacionālais Medicīnas Serviss - Laboratorija"

I Ieva Līkā 01.06.2016

Šorīt pirmo reizi mūžā apmeklēju NMS filiāli Skolas ielā 22 un biju patīkami pārsteigta. Pēc Gulbja laboratorijas konveijera patīkami bija aprunāties ar kompetento māsiņu Aiju Plintu. Super, uzzināju daudz ko jaunu! Cilvēks savā vietā! Lai vairāk tādu darbinieku būtu!