D didii 14.08.2013

Klau, normatīvie akti ļauj darbiniekam izmantot pusdienu partraukumu pēc saviem ieskatiem - arī aiziet uz tuvējo Maximu pēc barankām, vai mediķi ir sliktāki par programmetājiem/pārdevējiem/apkopējiem/santehniķiem?

L Lexy 14.08.2013

Lašariks gadījumā neesi?! Cerams, ka tavā darba vietā tev neļauj pat kluci aizet nolikt!

Z zanne 14.08.2013

Nekāds ārsts vai policists jau noteikti ar tādu & nenodarbotos. Varbūt lombarda spekulants savā pīppauzē ieskrēja nospert desu, un pie reizes ar klienta foķiku paniekojās. Nu, labākajā gadījumā "meistars" varētu būt apkārtējo nesaprasts pumpains pusaudzis ar neordināru humora izjūtu-nākamais ārštata reklāmas konsultants pagasta avīzē.

V Vivija 22.03.2014

Un Tev vieglak palika? Labi ka esi tas paraugpilsonis, kas nav parkapis sava darba kaut vienu noteikumu... Jauku dienu!

N neKārtībnieks 22.03.2014

Autors cirvis.