www.sudzibas.lv NL Jobs Slikts serviss, krāpšana, utt

NL Jobs - Slikts serviss, krāpšana, utt

Sākšu ar to, ka ar pašu darbu esam apmierināti un darba vadītāji ir pretīmnākoši un saprotoši.. Bet tas nav tas ko mums solīja lv aģentūrā.
Par dzīvesvietu jāmaksā 95 eiro mēnesī tā visur raksta un stāsta, bet summa sanāk ap 150 un vairāk - kā kuram cilvēkam.. Jo ir mistiski nodokļi un sazin vēl kādas uzturēšanās izmaksas.
Ir darba auto kuru par 19 eiro var izmantot arī savām vajadzībām, bet ir bet, tie 19 eiro beigās pārvēršās par 30, kad iedod pārakstīt līgumu un alagas lapińā tie jau ir 70. :)
Principā alga sanāktu ļoti laba 600-700 eiro mēnesī, bet oēc visiem mistiskajiem atvilkumiem tie ir tikai 300-350 eiro.. Zvanam koordinātorei, sazvanam ar 5 reizi, lai noskaidrotu, kas tie par nodokļiem, negribīgi skaidro, minstinās un saka, ka tā tam jābūt..

N