www.sudzibas.lv N.JEGOROVA Slikts serviss,rupiba, nevelesanas palidzet pacientam

N.JEGOROVA - Slikts serviss,rupiba, nevelesanas palidzet pacientam

Sievai bija iekasis zobs 01/08/18 ,es pazvaniju uz ilukstes polikliniku 10:10 paintereseties vai mus pienems bez Bepieraksta uz ko mums atbildeja ka ja.teica ierodieties pec iespejas atrak jo daktere pienem lidz 12:00, mes ieradamis 10:35 pie gajam pie kabineta durvim,durvis bija vala pie kabineta neviena nebija es iegaju kabineta in saku izskaidrot situaciju,kad man rupji atbildeja ir rinda un aizcirta durvis deguna prieksa.mes pagaidijam min 5 iznaca sieviete gados in aizgaja.mes gaidijam vel 20min es pieklaiveju pie kabineta durvim in paprasiju vai mus pienems uz sanemu atbildi is 0lga Smilginai bija pacients kresla,bet N Jegorova veinkarsi attiecas mus nemt sakot ka vinas darba laiks beidzies kautgan bija 11:00 un arstes pienemsanas laiks rakstits uz durvim lidz 13:00 mes aizbraucam uz Daugavpils zobarsniecibas polikliniku kura atrodas 25-30 km attuluma no ilukstes kurs mus laipni pienema.sievai bija loti liels iekaisums vajadzeja taisit operaciju.tagad viss ir kartiba.loti liela bezkauniba un patvala no arstu puses.