www.sudzibas.lv Nj-media SIA Krāpšana, slikts serviss

Nj-media SIA - Krāpšana, slikts serviss

Sveicināti, viņi pārdošanas momentā piesola vienu produktu un pakalpojumu bet pēc fakta iedot pavisam citu. Droši varat samaksāt 2500 lai varētu noskatīties pāris video rullīšus. Es nevaru ieteikt šo "kantori". Līgums ir maksimāli nekorekts un pēc naudas samaksāšanas nav nekādu iespēju viņu atgriezt, pat viņu piedāvātā garantija jums neko nedos, jo viņai ir neizpildāmi nosacījumi, kaut vai dēļ tā ka viņi nesāks darbu uzreiz, bet garantijas 60 dienas sākas uzreiz. Vienvardsakot, ja gribat iztērēt 2500 un pēc tam aizmirst par viņu, droši-dāvināt.
Personāls arī diezgan nekorekts, neviens neko nezina, un pēc momentā sāk ignorēt

R

NJ media 28.12.2023

Sveiks Andrej!

Paldies par detalizētu situācijas izklāstīšanu.
Taču vēlamies piebilst, ka tie noteikti nav daži video rullīši, tās ir gadiem uzņemtas zināšas, kas ir apkopotas, tā, lai ikviens uzņēmējs varētu paststāvīgi iemācīties paredzami piesaistīt sev klientus.

Sākot no mārketinga, piedāvājuma izstrādes, reklāms tekstu vizuālo materiālu izstrādes, līdz pat pārdošanai un automatizētām pārdošanas sistēmām, lai atvieglotu uzņēmēju steidzīgo ikdienu. Kā arī 2 reiz dienā rīcību sesijas ar mūsu ekspertiem, lai varam palīdzēt Jums vēl vairāk.

Izpildot visus šos garantijas nosacījumus varam apgalvot klientu piesaisti, ja ne tad nauda tiek atgriezta. Mēs vēlamies, lai mūsu klienti ir aktīvi, uzņem zināšanas un veic darbības, ko tiem iesakam, jo tad esam pārliecināti, ka varēsim viņiem palīdzēt.

Mēs esam šeit, lai palīdzetu, noteikti Jūs gaidīsim, lai varam palīdzēt ar klientu piesaisti.