NJ Media, Niks Jansons - Krāpšana

Tā kā man nav tik daudz laika mācīties par reklāmu internetā, nolīgu niku Jansonu un viņa komandu, SIA Nj media izvietot reklāmu facebook. Sākumā solīja izvietot reklāmu facebook un piesaistīt klientus. Nāca atgādinājumi par tikšanos, atgādinājumi par rēķina apmaksu, smaidiņi, komunikācija, uz urrā. Kad samaksāju naudu, komunikācija pa lielam pazuda. Uz telefoniem neatbildēja un neatzvanīja, u epastiem neatbildēja. Reklāma neiet un nav pārliecība, ka cilvēki, kas tur strādā tiešām saprot ko dara. Pēkņi no super komunikācijas paliek 0 komunikācija un visa apmācības programma, ko niks Jansons visiem gudri skandina ir podā metama, jo pats nepilda nevienu no Skaisti skandinātiem klientu piesaistes tekstiem.
Meklēju info pirms maksāju naudu, neko neatradu. Ileiku komentāru facebook, to izdzēsa, pras iju atsauksmes viņa it kā veiksmīgakie sadarbības partneriem, neviens neatbildēja. Ceru, ka šī atsauksme tomēr saglabāsies un citi varēs neuzķerties uz šī "gudrīša".

Komentāri (7)

D Diana Ozolina 16.09.2021

Ja arī tu esi cietis no šī mārketinga "guru" sazinies ar mani - 26361669, pievienosim iesniegumu policijai.

A Agnese Lapiņa 08.10.2021

Labdien!

Konkrētajā situācijā bija izveidojies pārpratums. Pozitīva komunikācija ar Klientu bija gan pirms rēķina apmaksas, gan pēc.

Kopā ar mūsu speciālistu bija notikušas 3 tikšanās - gan klātienē, gan attālināti, kuru laikā tika atbildēts uz visiem Klientam aktuālajiem jautājumiem, paskaidroti procesi, kā arī publicēta un optimizēta reklāmas kampaņa.

Tikšanās laikā ne reizi netika minēta neapmierinātība par pakalpojumu.

Mums patīk strādāt ar motivētiem cilvēkiem, kuriem rūp sava uzņēmuma attīstība un tā labā ir gatavi sadarboties un meklēt risinājumus.

Par to liecina vairāk kā 180 pozitīvas mūsu klientu atsauksmes - https://nj-media.com/atsauksmes/ .

Pašlaik konkrētais pārpratums ir atrisināts, mierīgi izrunājot situāciju un publicējot jaunu papildus reklāmas kampaņu.

Atgādinot vēlreiz mūsu uzņēmuma mērķi - mēs vēlamies palīdzēt uzņēmējiem, nevis kaut ko "iesmērēt".

Ar cieņu,
NJ Media komanda.

G Gulbenietis 16.09.2021

Jā, pēc interneta reklāmām, liekas, ka mammas dēliņš tēlo pieaugušu puiku. Sanāk sūdīgi :D.

Good Intentions 16.09.2021

Vairāk meklējiet caur facebook un ss.

A Aiga TenTere 30.01.2023

Jā - tieši tas pats ar mums . Tiklīdz samaksājām naudu - tā pazuda. Neizpildīja ne pakalpojumu par reklāmu, ko samaksājam, ne kā. Centos mierīgā ceļā runāt - lai atgrie;z naudu. Taču tas nenotiek - nav nekādas atbildes.
Nezinam pat ko darīt...

Sintija-NJMedia 13.02.2023

Sveika, Diāna

Paldies, ka izklāstīji situāciju. Sākumā vēlamies norādīt uz to, ka vienmēr atbildam uz ziņām un zvaniem. Ja ir gadījies, ka kāds no komandas nav atbildējis kādu apsvērumu dēļ, tad mēs atvainojamies par šo radušos situāciju un sazvanīsim Jūs vēlreiz, lai izrunātu personīgi, kas ir tā problēma, kuru varam kopīgi atrisināt.

Mums tiešām rūp, lai mūsu klienti ir laimīgi un viņi iegūst tādu rezultātu, par kādu ir samaksājuši.
Mūsu komandā strādā mārketinga profesionāļi, kas tiešām zin, ko dara. Izpildot visus ieteikumus, nosacījumus un regulāri piedaloties Q&A sesijās, mūsu klineti redz rezultātus un sasniedz savus biznesa mērķus.

Ja Jums ir nepieciešama kāda palīdzība tieši ar pieteikumiem, aicinām sazvanīt NJ Media komandu vēlreiz, un ar lielāko prieku palīdzēsim - 29427717

Ar cieņu, NJ media komanda.

D Diana Ozolina 13.02.2023

Toreiz tiešām neatbildējāt un pazudāt, bet es nesaprotu kāpēc šī atsauksme nav izņemta. Jau sen lūdzu sudzibas.lv to izņemt. Es gaidīju, lai man palīdz kā solīts dabūt klientus uzreiz...torei tas bija būtiski. Jūs vairāk piedāvājāt programmu, kur mācīties pašam, lai vēlāk pats ar visu tiktu galā. Kad apskatīju programmu, jāteic, ka tā tiešām ir ļoti laba. Ļoti, ļoti daudz informācijas. Nebiju uz nevienu sesiju, bet arī tur tēmas bija super. Ticu, ka Jūsu pakalpojums ir labs. Vienīgi, kas toreiz mulsināja, nepareizi izstrādāta pirmā kopīgā reklāma, jo visi Jusu cilvēki nezin visas sfēras. Mūsējo toreiz nezināja. Un pilnīga pazušana bija šīs atsauksmes reakcija. Ticu, ka pa gadu komunikācija arī Jums ir uzlabojusies. Ja cilvēks ir gatavs stradāt un pats ieguldīt laiku, lai klausītos un darītu pats, tad pakalpojums ir lielisks...pats Niks ir super enerģisks. Ar prieku noskatījos interviju ar Uresinu:)
Sudzinbas.lv - lūdzu izņemiet manu atsauksmi!26361669

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes