www.sudzibas.lv Nissan Norde SIA NORDE apkrāpj savus darbiniekus

SIA NORDE - SIA NORDE apkrāpj savus darbiniekus

SIA NORDE apkrāpj savus darbiniekus laicīgi neizmaksājot tiem algas vai arī nesamaksājot par padarīto vispār!!
Cilvēki strādā vairāk kā mēnesi nesaņemot nekādu vai smieklīgu darba samaksu par savu paveikto darbu. Katru dienu tiek solīts, ka samaksās šodien vai vēlākais rītdien, bet protams nekāda nauda kontā netiek ieskaitīta.
Darbiniekiem, kuriem ir nenormēts darba laiks, netiek veikta pienācīga darba laika uzskaite. Līdz ar to, darbiniekiem nav iespējams kontrolēt un saprast, par kādu nostrādāto laiku viņam tiek vai netiek samaksāts. Darba algas lapiņas arī netiek izsniegtas.
Darba attiecību izbeigšanas dienā SIA NORDE nelikumīgi patur pie sevis darbinieka (nu jau bijušā) Algas nodokļu grāmatiņu, kas ir pārkāpums saskaņā ar Darba likumu.
IETEIKUMS - pirms stāties darba attiecībās ar SIA NORDE, kārtīgi to apdomājiet, jo var sanākt tā, ka braucot uz darbu iztērēsiet vairāk nekā jums tiks samaksāts par nostrādāto laiku.

A aņka 04.09.2010

Vai tiešām?

K kwans 03.01.2015

nostrādāju 8 mēnešus. katra alga bija sadalīta 3- 4 vai pat 5-6 maksājumos. darba laiks tāds ka nezini vairs kur dzīvo ( ar ģimeni vai Nordē) maksāja 400 ls mēnesī un ne par kādām summām var nerunāt jo atradīs iemesku lai atlaistu. ejot projām iedeva Dainis bremze 250 ls un teica ka man pārskaitīšot pārējo naudu. neko nesagaidiju. zvaniju Raimondam Potāpovam atbildīgais par algu lapiņām un džeki saņemot lapiņu sāka pa vienam doties pie viņa pēc cita veida algas.. Šis saka atbrauc. aizbraucu Raimis saka ka neko nedabūšot. mans saka ok - lai citas instances tiek galā. šis man saka es tev uzrēķinu uztaisīšu. es aizgāju uz darba inspekciju un tad tik ko es nedzirdēju jaunu par sevi nordes galvām (DAIŅA BREMZES UN RAIMONDA POTĀPOVA) Teikšu tā ja pofig uz Gimeni varat tur strādāt. Kantoris itkā liels un kruts taču naudas tur nav.