www.sudzibas.lv Nissan Norde Nekompetence darba attiecībās

Nissan Norde - Nekompetence darba attiecībās

Mana draudzene strādā šajā uzņēmumā jau vairāk kā gadu un bieži nākas dzirdēt par šī uzņēmuma nekompetentajām darbiniecēm, kuras iedomājas, ka uzņēmumā nav jāievēro lietišķas attiecības, ka nav otrs jāciena. Gribas uzzināt, kādu piemēru šie ofisa darbinieki rāda citiem saviem kolēģiem, kad pašas nezin, kas ir pašas niecīgākās ētikas normas? Jūs abas šīs sievietes apvainos kaut gan pašas būs uzsākušas strīdu. Nepamatoti strīdi un apvainojumi šajā uzņēmumā iet uz "urrā"!
Līga Bērziņa un liene bārdiņa noteikti nav tie cilvēki ar kuriem vēlēsieties kopā strādāt.
Kā jau dzirdēts, līga ne tikai bez jūsu piekrišanas piezvanīs jūsu esošajam darba devējam, bet liks piedalīties stulbās lomu spēlēs, par kurām pateiks tikai tad, kad būsiet ieradušies uz darba interviju. Uzdos jums jautājumus, kuriem pati nezin atbildes.
Ko var no saviem darbiniekiem gribēt ofisa vadība, kad paši savā starpā nespēj uzturēt normālas attiecības? "laipni "lūgti nordes kolektīvā!

10.11.2020

N neatbalstukrapniekus 03.06.2022