Nissan Norde - Negodigums

Labdien, Nissan Nordes direktoru, ja vinam ir savas divainibas. Stradajot pie vina vins bija pedants, vins no otra prasa tiribu, kartibu precizitati stradat citur nedriksteja, slimot ari ne, vins man daudz, ko labu ir iemacijis, man ar naudas problemam nebija. Savas kludas, ko izdarija nissan nordes direktors savas kludas ir daleji ir izlabojis. Galvenais vinu kaitinat nevajag tad, kad vinu sadusmo tad ir, ka ir. Ja strada pie vina ir japadoma ari par savu veselibu un forset daudz nevajadzētu, bet vienmēr mes nekad nedomājam par savu veselību.

26.03.2019

RAMONA👀 27.03.2019

Un?

Kolta 27.03.2019

Negodīgums par to ka priekšnieks ir pedants?

S Sandija Berzina 18.12.2019

Negodigums ir tas,ka aizmuguras sastada darba izbeiksanu . Ar visu slimibas lapu atlaiz no darba,tas ir tas negodigums. Ka piespiez ar varu parakstit darba izbeiksanas lapa un sanataze.

Bomboklak 27.03.2019

Izskatās, ka Jūs pasūdzējāties par labu uzņēmuma vadītāju! Kur loģika?
Neļāva Jums slaistīties darba laikā?

S Sandija Berzina 22.05.2019

ko tad sveciti turejat

S Sandija Berzina 18.12.2019

Es neslaistijos ,bet man bija slimibas lapa,ja neko nejedz,tad labak pakluse,nevis kvekst.