www.sudzibas.lv Nissan Norde Darba iespējas

Nissan Norde - Darba iespējas

Diezgan bēdīgs stāsts. Ejot uz darba pārrunām nebrīnieties, pēc jūsu pirmās darba intervijas hr menedžeris piezvanīs uz jūsu esošo darba vietu un informēs jūsu priekšniecību, ka vēlaties mainīt darbu. Rezultātā, esošā darba vietā jums nākotnes nav, un Norde darba piedāvājumā atsaka. Ļoti cūciska rīcība no uzņēmuma puses
divreiz padomājiet vai vēlaties pieteikties darbam Nordē!

Personas datu izpaušana trešajai pusei pēc jaunās datu aizsardzības regulas pārkāpuma ir ļoti bargs sods. Sakiet paldies, varēju iesniegt sūdzību datu valsts inspekcijai.
Lai veicas piesaistīt jaunus darbiniekus savā autosalonā!

22.03.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

L

Komentāri (10)

ramona 22.03.2019

Cik zinu, tad uz iepriekšējo/esošo darbu zvana, lai prasītu atsauksmes. Nekas jauns. Un kur tur datu pārkâpšana? Tava esošâ darba vieta tak tavus datus jau zina...jeb tu misters X savā darba vietā esi?
Atteica? Jo atsauksme tev slikta.

S Sandija Berzina 18.12.2019

Sveiki,ja darba devejs grib tikt vala no kada darbinieka ,atsauksmi var pateikt tadu,ka ilgi meklesi darbu.Es pazistu,kads ir Dainis Bremze un uz ko ir spejigs.

H Happyone 22.03.2019

Ir, ir pārkāpums, vajadzēja palūgt atļauju zvanīt. Saprastu vēl, ja zvanītu iepriekšējā d.v. Cerams, ka sameklēsiet labāku darbu

~ ~Lelde~ 23.03.2019

Lielajam vairumam cilvēku jau sen ir skaidrs, ka strādājot 9-18 algotu darbu, vai tas būtu Latvijā, vai starptautiskā uzņēmumā, neko nenopelnīsi, knapi sanāks dzīvošanai - samaksāsi par īri, nopirksi pārtiku un atkal gaidi algu, varbūt starplaikā atļaujoties kādu mazu prieciņu. Ne visi var atļauties, maksājot uzreiz, nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto, uzturēt sev krāšņu sievieti. Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu dzīvi! Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā pilnpiedziņas Audi kā bomžu piesmirdinātā tramvajā vai kabatzagļu apsēstā trolejbusā. Aizpildi savu Laimīgo loto biļeti un ar Pavasara atnākšanu sāc Jaunu dzīvi, kura pārspēj tavus pat vispārdrošākos sapņus. Starp citu, vai zini, ka nākošajā PowerBall izlozē tiks izspēlēts Džekpots, kurš sasniedzis rekordlielus 625 miljonus, jā krietni vairāk kā PUSMILJARDU dolāru? Es tagad aizpildīju pārdesmit viņu biļešu ar skaitļu variantiem un, kā ierasts, paķēru klāt vēl vairākas citu izložu biļetes, kur Džekpots arī ir visai iespaidīgs. Pamēģini satikt savu veiksmi arī Tu un līdz ar pavasara atnākšanu nosvini sākumu Jaunai dzīvei! https://goo.gl/X17csF Iesaku pievērst uzmanību arī loti brokera Īpašajam Piedāvājumam un Sindikātu taktikai.

E ELLIO 23.03.2019

Strīdīgs jautājums: ja zvanot iepriekšējam darba devējam netiek nosaukti personas dati, tad likums nav pārkāpts, taču labais tonis liktu potenciālajam darba devējam būt mazliet uzmanīgākam.
No otras puses , ja esošajam darba devējam par VĒRTĪGU darbinieku uzdotu šādus jautājumus tad loģiskas būtu pārrunas par algas pielikumu , nevis atlaišana. Tas liek aizdomāties par darbinieka kompetenci...

H Happyone 23.03.2019

Bet īstenībā, kāda jēga zvanīt esošajam darba devējam? Iedomājaties, Jums pēkšņi zvana nez kāds cilvēks un lūdz atsauksmi par Jūsu labāko un jēdzīgāko darbinieku, kurš aiz muguras meklē citu darba vietu. Reti kurš darba devējs sāks šajā brīdī reklamēt un virzīt šo darbinieku. Es arī, meklējot citu darbu, lūdzu, lai nezvana esošajam darba devējam, ne jau tāpēc, ka esmu slikts darbinieks, bet tāpēc, ka zināju, ka boss uztvers to ka personisku aizvainojumu.

S Sandija Berzina 18.12.2019

Sveiki,Jus to darbu pazaudejat Sia Norde Nissan,jo tur ir tada ipasiba,Jums bija 100 reizu japdoma un salidzinat algu ,kur bija izdevigak stradat ,ja Dainis Bremze maksaja Jums algu vairak neka citur,un ja gribejat iet projam nevajadzeja stastit kur Jus stradajat . Lieta ir tada,ka strada Sia Norde Nissan vienalg kada amata ja gribesiet iet projam bus liels konflikts un direktors bus loti nikns un atpakal Jums ceribu tikt nebus,jo atpakal darba vins nepienem. Tads vins ir.

E ELLIO 23.03.2019

TO LELDE:
Varbūt aizvērsi žļecku? Visiem ir pieriebies lasīt Tavas idiotiskās prasības samaksāt Tev naudiņu.

J Jānis Adijāns 23.03.2019

Potenciālais darba devējs nedrīkst zvanīt esošajam darba devējam bez kandidāta atļaujas jo tas tiešām var sagraut cilvēka dzīvi un karjeru. Arī iepriekšējam drīkst zvanīt tikai saņemot atļauju.

Iesaku autoram meklēt juridisko palīdzību.

S Sandija Berzina 18.12.2019

Musu laikos daudz,ko nedrikst darit,bet dara. Dara tadas lietas ,kas Jums sapnos neradas.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes