Nīp - Slikts serviss

Tādu attieksmi, kāda ir Nīpā grūti atzīt par civīli pieklājīgu. Pirmkārt, tās padomju laika " tirgusbābas" kas tur strāda administrācijā, kā ari inženieri, itsevišķi uljanenko, nepārzin valsts valodu, viņu uzruna ir rupja, ciniska, uzvedība zemiska. Pēc sarūnām ar tām rodas sajūta, ka tām "kundzēm" ir pārliecība, ka nevis namu iedzīvotāji Nīpu uztur, bet otrādi. Kad vienreiz vidžis ievedīs kārtību savā " valdībā"!?

L Linda77 12.11.2019

I.Uļjaņenko (Vai kā tur pareizi uzvārds) tiešām ir gatavās šausmas. Ja uzdod nepatīkamu jautājumu, met nost telefonu, neceļ, ja atzvana. Melo, ka izdarīs līdz kādam datumam, bet neko nedara, atbildes vēstulēs sagrābsta no zila gaisa, cits NĪP darbinieks pēc tam apstiprina, ka vēstule kļūdaina, ar nepatiesu info.

A Anoli 12.11.2019

...cilvēki runā par viņas afierām kopā ar mājas vecākiem, bet tiešo pierādījumu nav..pagaidām nav!