NIMFA2000 UN RTU

Nomācijos 1gadu. Piekrītu izteiktājiem komentāriem par biznesa skolu Nimfu 2000. Uz uzņēmējdarbības fakultāti latviešu valodas grupā noteikti iesaku aiziet, jo darbā kam ir savs bizness tas viss noder. grāmatvežu programma der tikai tiem kas vispār neko nesaprot no grāmatvedības, bet padziļināti nav vērts nemaz iet, jo nav datorprogrammas apmācību. Un tad kad sākās pats vajadzīgais, pasniedzēja pazuda kaut kur uz 2. mēnešiem. sekretāri grupā bija tikai kādi 4cilvēki un mācijās kopā ar mums. šogad esmu iestājusies augstskolā un ticiet vai neticiet tur jums neviens neko nestāstīs un neko nemācis. maksāsiet tikai naudu par diplomu. nevienam profesoram vai docentam neinteresē kur dabūsi vajadzīgo informāciju un materiālus. un kā Tu nokārtosi ieskaites un eksāmenus vispār nevienam "nekrata". Jāsēž bibliotekā, inertnetā un jālasa grāmatas. Cita lieta ir klātienē, kā arī 3 un 4 kursā. bet pirmie 2 ir tikai priekš papīra.Nu, lūk tā Novēlu veiksmi!!!!!! Un neiet uz Rīgas Tehnisko Universitāti. Tur ir vēl "KRIEVU STAGNĀTU' laiki un programma ar pasniedzējiem. ļoti reti kam darbā ir vajadzīga augstākā matemātika, analitiskā ģeometrija, fizika un ķīmija. priekš tā varētu izdomāt atsevišķas fakultātes. bet "nokāš" naudiņu par pirmājiem 2 kursiem un tad kad Tu nevari nolikt šos priekšmetus izmet ārā.

L Liene 16.01.2006

PS. RTU ir TEHNISKĀ (uzsveru) universitaate, liidz ar to jaareekjinaas ka sheit jebkuraa fakultaatee maaciis sho to no tehniskajaam zinaatneem! Un staajoties universitaatee vajag apskatiities ko shajaa programmaa maaciis, jo prieksmetu raraksts ir pieejams(internetaa) visaam programmaam! Bet ja iet maaciities uz haljavu-> gan jau kaut kas pa teemu buus, tad jau protams rodas neapmierinaatiiba! :) Taa ka!!!

A Anna 09.10.2007

ja v principe znaju,4to iz sebja predstavljaet NIMFA, no v dannom kommentarii umiljajut frazi iz serii: "Jāsēž bibliotekā, inertnetā un jālasa grāmatas", dejstvitelno - kakoj uzhas!:)Navernoe,v drugih mestax u4it'sa ne nuzhno.Pro RTU: uzh kak bi tam ne prepodavali, no tehniki ottuda vihodjat znajushie. I visshuju matematiku,kak i mnigie drugie bolee teoreti4eskie disciplini u4at v bolshinstve VUZov. Takie predmeti obi4no razvivajut LOGIKU...Vidimo, avtoru posta eto vsjo neizvestno, i on/ona v uzhase ot togo,4to nuzhno inogda knigi otkrivat' i 4to-to u4it';)