www.sudzibas.lv Nikos Travel Stāzēšanās Grieķijā

Nikos Travel - Stāzēšanās Grieķijā

Gribētu pateikt Liels Paldies aģentūrai Nikos Travel par doto iespēju aizbraukt uz Grieķiju, dabūt lielisku pieredzi un nopelnīt mazliet naudu. Kad es braucu prom man neviens nesolīja 1000 e algu apmērā, viss bija tā kā Nikos Travel darbinieki teica. Alga 400 e + dzeramnauda. 400 e tāpēc, ka mēs uz turieni braucām, ka studenti praksē. 1000 e alga Grieķijā ir minimālā alga. Viesnīca, kur strādāju tāda alga bija pašiem Grieķiem, kuri strādā tur jau daudz gadus. Vai arī cilveki, kuriem jau ir aiz 25.
Ja 400 e tā nav liela nauda, bet bija normāli, jo mums apmaksāja gan dzīvošanu, gan ēšanu. Apstākļi, kuros mēs dzīvojām bija perfekti. Ēšana gan bija neļoti, bet pie tā vainīga tikai viesnīcas organizācija, aģentūra, kura Jūs sūtija nevar neka būt pie tā vainīga. Bonusu, kuru apsolīja maksāt kontrakta beigās es dabūju, pat neskatoties uz to, ka mans kontrakts bija līdz 31 oktobrim, bet es braucu mājas 3 oktobrī. Viņi man varēja arī nemaksāt, bet tā kā man nebija problēmas ar viesnīcas menedžeriem un savu darbu es pildīju labi.
Cilvēkiem, kuri grib braukt uz Grieķiju nakamajā sezonā varu ieteikt braukt caur Nikos Travel aģentūru un neuztraukties par to, ka Jūs kāds apkrāps. To pašu var apstiprināt vel 4 cilvēki, kuri brauca uz to pašu viesnīcu, kur mēs visi strādājām. Viss ir atkarīgs tikai no Jums pašiem, ja Jūs tur nedarat nekadas muļķības, tad arī viss būs super!! Ja Jums ir kaut kādi jautājumi, varat droši zvanīt man 26059958 Sandra Smukause.

R Reklaama 13.10.2009

Manupraat pati agjentuura šādā veidā reklamējas.

E Eseseseseseseseses 13.10.2009

manupraat, grikji ker mulkjus. vai tiesaam cilveekiem no lv ir jaabrauc kaut kur straadaat par eur 400, -/menesii? jeedziens 'prakse' sajaa kontekstaa arii ir visai nosaciits; teici, ka straadaaji viesniicaa, ko tur dariiji - gultas klaaji, edienu restoraanaa pienesi vai kokteilus jauci. lai to iemacitos un dariitu pieklaajiigaa liimenii, nav nepieciesama menesiem ilga prakse, pietiks ar nedeelju un muusu cilveeki darbu izdariis perfektaak kaa jebkurs ilgstraadaajosais griekis..secinaajums - leetaa darba speeka ekspluateesana..

T to eseses 19.10.2009

Eseseseseseseseses, un tikai Latvijā viss ir tik labi un visi saņem, sākot no 1000 Eiro :)) Un neviens nevienu neekspluatē.:)) Labāk jau braukt un kaut vai kaut ko nopelnīt plus atpūsties un paskatīties valsti, nekā sēdēt šeit un gaidīt samaksās tev vai nē, vai vispār sēdēt bez darba.

š šeherezade 19.10.2009

Grikji ker mulkjus???:D