www.sudzibas.lv Nikos Travel nekvalitativs pakalpojums

Nikos Travel - nekvalitativs pakalpojums

Labvakar!
Ar Nikos Travel braucam uz Igauniju pie Ziemassvetku vecisa uz Moniste ciemu (14.11.2014.). Solijumi par komfortu bija precizi tadi pasi. Rezultata bija divains autobuss, kas ir paredzets tikai max satiksmei pa pilsetu, nevis garakiem parbraucieniem. Vairaki berni autobusa korkjeeja no nemitigas kratisanas. Mes bijam nolikti pedeja rinda (2 pieaugushie, 2 berni (7 un 4 g.v.)), musejie nekorkjeja, viens visu celju jutas loti slikti, otrs +/- ok, bet mes, pieaugusie, n-tas reizes atdauzijam galvu pret autobusa griestiem,neskatoties uz to, ka gan turpcela, gan atpakal nonstopa turejamies ar speku pie prieksa sedoso kresliem (un turejam ari bernus), lai neatsistu galvas. Tai pat laika sofera gimene - sieva un divi berni sedeja pirmajas rindas un baudija apskates objektu pec pilnas programmas. Laiks bija loti auksts un izlaizot pie apskates objektiem, piemeram, Munamega, mes un vel vairaki celotaji, del aukstuma, atgriezamies pie autobusa atrak, lai sasilditos, bet autobusa tikt nevarejam vel vismaz pusstundu, jo soferis ar gimeni atputas …. Par soferim un gidam izteiktajam pretenzijam: soferis vienkarsi pateica – ja ne vinovat chto takije darogi i transport un jutas neapmierinats, ka ludzam samazinat brauksanas atrumu, lai tik loti nesistos, savukart gids atvainojas ar tekstu, nu, ja, sis autobuss nav paredzets tadiem braucieniem, bija planots savadak, bet nesavacas tik daudz brauceju….. Iesaku noskaidrot isi pirms brauciena ar ko brauksiet un kur sedesiet. Pielauju, ka kantorim ir labi nodomi, bet realizacija klibo. Pasi pec brauciena devamies uz arzemem, tadel nesanaca laiks to izdarit, bet tagad esam sagatavojusi pretenziju PTAC, jo sada parvadasana nav pienemama ne cilvekiem, ne pat lopiem. P.S.: gids tiesam professionals un stasta interesanti. P.S.S.: virs pec brauciena bija spiests iziet fizioterapijas kursu delj traumas un saspringtas pozas n-to stundu garuma.

K

Komentāri (2)

L LSS 25.02.2014

Bet brauciens vēl nav noticis !!! Par ko iet runa?? :) 14.11.2014 būs tikai šogad.
Bet pat ja viņš bija pagājušajā gadā, jūs 3 ar pusi mēnesi gaidījāt, lai uzrakstīt par vienas dienu ekskursiju???

M madarina 26.06.2014

Kaut kāda dura pilnīga! Ja brauca pēc tam uz ārzemēm, ko tad kratījās uz Monisti, un normāli cilvēki paši ar savu transportu brauc! Cik reizēm cilvēks var būt stulbs!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes