www.sudzibas.lv Nikos Travel Ļoti slikts serviss

Nikos Travel - Ļoti slikts serviss

9. Novembrī devāmies ar grupu braucienā uz Tallinu un jūras muzeju. Pēc vienas stundas ceļa, autobuss salūza, un vairāk nekā 1.5 h vajadzēja pavadīt salstot degvielas uzpildes stacijā. Ceļojuma gide visu laiku pamatoja, ka autobuss nav šīs kompānijas problēma, ka vainīgie ir autobusa īpašnieki. Tāpat šī sieviete žaklīna visu laiku zvanīja autobusa īpašniekam, un pasažieriem teica, ka viņš jau ir ceļā ar detaļām. Attiecīgi, ja īpašnieks jau zin, kādas ir autobusa problēmas, kāpēc šāda tipa grauzti tiek īrēti? Paldies autobusa pasažierim, kas mācēja autobusu salabot, kā arī vietējiem fūru šoferiem, kas kopā ar autobusa šoferi un pasažieriem autobusu salaboja.
Taču manā izpratnē tas ir kaut kāds farss, ja pasažieris nopērk braucienu, kura laikā viņam ir arī jāpalīdz autobuss labot... Šokējoši.
Tāpat autobusa gide visu laiku visiem atgādināja, ka viņai ir divas augstākās izglītības, taču pēc viņas stāstītā, izriet, ka "igaunijā pagaidām ir demokrātija" - kas tā vispār ir par informāciju? Vai arī informācija, ko viņa pasažieriem klāstīja - ka "igaunija atrodas pie jūras" un cita tāda veida informācija lika justies vienkārši stulbi maigi izsakoties. Diemžēl augstākā izglītība tūrismā nepalīdzēja sastādīt interesantāku stāstu par igauniju, kuru sacerēt varētu pamatskolas bērns.

Tāpat arī gide žaklīna no braucējiem savāca 16 eur (no pieaugušajiem) par biļetēm uz jūras muzeju un 5 eur par ekskursiju. Netika izdoti nekādi čeki, un uz muzeja biļetes cena bija 15 eur. Šī dāma noteikti nopelnīja papildus no pasažieriem naudu, kuru atpakaļ nedabūjām. Tāpat viņa bija teikusi, ka pensionāriem būs atlaides, taču tādu viņiem nebija. Gide uz muzeja darbiniekiem runāja paceltā balsī, neatzīstot savu un aģentūras vainu, ka tā precīzi nenoskaidroja cenas.. Haoss nenormāls! Tāpat dēļ tā, ka autobusu vajadzēja labot, pēc plāna tallinā iebraucām vēlāk, attiecīgi 15 eur vērta muzeja apskatei mums tika dotas 45 minūtes..

Ļoti iesaku visiem neizmantot šīs aģentūras pakalpojumus!

B

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes