www.sudzibas.lv Nikos Travel Gide un krievu valoda

Nikos Travel - Gide un krievu valoda

2. augustā braucienā uz Ventspili, gide Daina jau Rīgā novērtēja situāciju un nolēma, ka autobusā lielākā daļa ceļotāju ir krieviski runājoši un "pārējie ir tādā vecumā, ka noteikti zina krievu valodu".
Tā nu mēs visu ceļu klausījāmies informāciju tikai krievu valodā.
Gribēju par to informēt Nikos Travel, taču piedāvātajā uzņēmuma mājas lapas e-pasta nosūtīšanas formā informācija parādījās krievu valodā. Tad nu es izdaru secinājumus, ka Nikos Travel strādā ar krieviski runājošiem ceļotājiem.
Starp citu, gides nepārtrauktais stāstījums krievu valodā par savu dzīvi, komunālo dzīvokli un tā kaimiņiem, man nekādi nesaistās ar gida pienākumiem.

O olga8883 03.08.2014

arprats, ka tu tagad to pardzivosi:)))))

L Lelle Bez Matiem 04.08.2014

Kad gide nolēma ar visiem runāt krievu valodā, jūs protams nolēmāt viņai neko neteikt, vai ne? Labāk taču ir nevis risināt situāciju uzreiz, bet tēlot upuri un pēc tam sūdzēties internetā?

A Astrīda 04.08.2014

olga8883 - es pārdzīvoju, bet internetā rakstīju, lai citi ceļotāji zin, kas viņus sagaida ceļojot ar šo firmu.
Lelle Bez Matiem - situācija pusceļā no Ventspils tika veiksmīgi atrisināta.

O olga8883 06.08.2014

nu ja, galvena problema ka vienmer ir krieviski runajosa gide:))))pasai nav smiekligi no tadas sudzibas????

L lex3d 07.08.2014

Был на этой экскурсии - Дайна отличный гид.
Сейчас, таких и не встретишь (с юморком), рассказывала обо всём, что видели по пути, истории земель, домов, даже, кто какими ресурсами Латвии сейчас владеет, импорт, экспорт, достижения, провалы, потенциал нашей природы.
Создалось впечатление. что она знает обо всём, и что в курсе всех последних новостей.(например. что в национальной библиотетке. используются пожаро-опасные материалы(в это время проезжали по мосту - видели библиотеку).
От неё поступтило много рекомендаций, что ещё можно посетить.
До самого Вентспилса непрерывно получали новую и интересную информацию.
Я даже и предположить не мог, что такая маленькая поездка, окажется настолько интересной. (до этого в Вентспилсе уже был)
А когда ходили по открытому музею пешком, только засмотришься на паравозик, а она уже ускакала(а у неё, знаете, очень очень почтительный возраст) далеко вперед и там рассказывает.
Мельница и крутая лестница? No problem. Уже наверху.
Про ту часть, где гид о себе рассказывала:
во-первых, это было на обратном пути;
во-вторых, мы сами её попросили о себе рассказать. Потому что, в отличии от некоторых, нам было интересно, откуда простой экскурсовод может знать столько всего.
Рекомендую всем Дайну - не пожалеете. Если берёте экскурсию в этой фирме, требуйте Дайну.
(К сожалению Дайна работает, как самозанятое лицо. Поэтому она сама выбирает, с какой фирмой ехать)
У Дайны образование по истории.

а на кого ориентрирована сама тур компания, я не знаю, но зашёл глянуть на их сайт, и знаете сайт там на двух языках. (LV|RU)
А у формы отзывов вверху читаем:
Atstājiet ziņojumu, mēs ar Jums sazināsimies

Вас смутила кнопка "Отправить" ? Es tūlkošu "Отправить" nozīme "Sutīt", "Submit".

Daina teica, ja ir kadi jautajuimi vai problēmmas, lūdzu droši jautajiet.

Daina - qualitative trip.
Рекомендую.

O olga8883 07.08.2014

lex3d, tak osnovnaja problema to v tom, 4to gid osmelilasj govoritj na russkoj jazike:)))s derevenj ponaexali, po russki ne ponimajut, vot i piwut vsjakuju 4uwj, ljudej ne za 4to polivajut!!!latiwskij mentalitet prjot izo vsex mest

Latviešu tautas 07.08.2014

В следующий раз попросите чтобы гид говорил по-английски или французски... Смотрите чтобы лет через 5 гид не говорил только по-арабски или китайском. И будете сидеть И НЕ ЖУЖЖАТЬ...