Nikos Travel - Ekskursija

Bijām ļoti vīlušies Nikos Travel organizētajā ekskursijā uz Igauniju. Pirmkārt, netika nodrošināta vieta ērtā autobusā, kā tas tika solīts. Tā vietā nācās doties ceļā ar autobusu, kura paredzētais pēdējais brauciens bija tieši šī ekskursija..Un loģiski, ka vecais autobuss šo braucienu neizturēja un palikām uz robežas.
Nikos Travel nebija tam gatavs un savlaicīgi nespēja piedāvāt savlaicīgu rezerves autobusu!! Ik pēc stundas tika paziņots, ka otrs autobuss jau ir ceļā uz robežu, taču beigās tie visi izrādījās meli - otrs autobuss ieradās tikai pēc 5h!!! Kamēr tikām līdz paredzētajai vietai - Tallinai - visi svētki un pasākumi jau bija beigušies. Sākās lietus un līdz ar to arī cenā iekļautās 1,5h garās ekskursijas garums bija vien pusstunda.
Tā kā pirms dodieties ekskursijā, apsveriet, ar kuru aģentūru vēlaties ceļot! Jo Nikos Travel acīmredzami nav gatava neparedzētiem gadījumiem. Vienīgi var veiksies, ja tādi nenotiek....

C

N Navei 09.07.2012

Ak, dievs! Nezināju, ka tūristus vēl tagad ved ar šādiem autobusiem. Nu, Nikos Travel līmenis ir skaidrs.