Nikolajs Vihovanecs - Krāpnieks

Vēlos brīdināt par personu Nikolaju Vihovanecu, kurš ilgstoši nav maksājis īri par dzīvokli, kuru īrēja Rīgas privātīpašumā. Kopumā palika parādā par 3 īres mēnešiem, virslaik aizbildinoties ar to, ka neatrodas Latvijā (šajā Covid laikā), bet katru vakaru gandrīz uzturējās dzīvesvietā. Piedāvāja veikt nevajadzīgus remontdarbus
par kuriem īpašniekiem būtu viņam jāmaksā astronomiskas summas. Mēģināja apvārdot, ka ar īpašniekiem panākta savādāka īres naudas vienošanās, nekā tas minēts līgumā, meloja, ka ir samaksājis, lai gan kvītis liecināja par ko citu. ( Īpašnieki izsniedz kvīti tiklīdz veikts maksājums) Tika sarunāts datums, kura samaksās parādu, tajā dienā ar busu izvāca mantas no šķūņa (bez īpašnieku brīdināšanas) un nekaunīgi iesvieda atslēgas saimniecei sejā un aizskrēja uz mašīnu un aizbrauca. Dzīvoklis atstāts nekārtīgs, un uz kontaktu neiziet. Tika iesaistīta policija, bet šādi gadījumi nav viņu kompetencē, kas ir saprotams. Parādu var atgūt caur tiesu, bet pēc šī cilvēka gājieniem ir saprotams, ka šī nav viņa pirmā krāpniecība. Uzmanieties no šāda īrnieka!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes