www.sudzibas.lv Nike kvalitāte

Nike - kvalitāte

Kas tā par lietu, ka Nike, izslavēties sporta apavi beigās izrādās tikpat ''kvalitatīvi'' kā no Ķīnas nākuši apavi! Nopirku Nike apavus 100% sportā . cena- 70.00Ls Pēc 4 mēnešiem sāka lipt nost ārējais it kā ādas slānis, tad odere izdila vairākās vietās, zolē arī līmējās nost, beidzot pēc 1, 5 gadu valkāšanas izplīsa caurums kreisai kājai, tur kur ir mazais pirkstiņš. Otrs gadījums ir paziņai, tas arī turpat nopirka Nike un arī pēc 1, 5 gada vairs nevar lietot. Vairs neredzu jēgu atdot tādu naudu, ja nav atbilstošās kvalitātes.

G

P pika 15.11.2009

tas tapec, ka Nike arī ražo kīna !
nu nez, es pasutīju no interneta Nike apavus pirms 2 gadiem un joprojam kalpo labi :)

N nugan 15.11.2009

mauhahaha par shito veeljoprojaam smejos = ko briinies ka peec 1, 5 gada vinji izjuuk - nav ko neesaat katru dienu gan ziemaa gan vasaraa, taa forshi pa sniegu pastaigaat, tad veel vasaraa futeni uzkapaa utt un tad briiniities ka kaut kas izjuuk. tici man nevieni apavi kurus tu nopirksi sportlandaa vai 100% nav domaati entajiem gadiem neesaashanas- ja gribi neesaat 3 gadus tad ej uz atbilstoshas kvalitaates veikaliem un maxaa vairaak kaa 70ls un nespeelee futbolu paraleeli ikdienas neesaashanai . tad arii peec pusotra gada nekas nebuus izjucis.

M mm 20.11.2009

diezvai par kvalitāti var spriest balstoties uz ražotājvalsti :D
Ne vienmēr Ķīna ir tas sliktākais variants. Šodien viss ir ražots Ķīnā. Ja uz Nike apaviem pēkšņi parādītos uzraksts made in lithuania, vot tad es sāktu uztraukties :D

I ilmy 20.11.2009

man jebkuri apavi kalpo apmēram 1/2 līdz 1 gadam.. un ne vairaak..
tā ka nesaprotu par ko suudzaties.. :P

M max 16.12.2009

S.c., Nike cinītājiem, Nike jau sen nav nevienas rupnīcas vai nu ASV, vai Ķīnā. Viss, ko dara 'Nike' - izdomā modeļus un pasūta tos Ķīnas rūpnīcās pēc konkursa rezultātiem. Tāpēc nav brīnums, ka 'oficiālais' Nike arī var būt s..dīgs.
Ir arī tā lieta, Latvijai (vai Krievijai, vai Bulgārijai) domāts Nike ir pavisam citas kvalitātes, nekā ASV, vai Vācijai domāts Nike.
Džekiņam, kuram visi apavi kalpo 1/2-1 gadu: man 'Ecco' zābaki kalpoja 4 gadus (beigās salūza, kopumā nebija ne vainas, sole pārluza abiem diviem - domāju, ka braķis), un 'Lotto' krosenes kalpoja ap 8 gadiem - valkāju tos vispirms skolā uz sporta stundam un ikdienā, pēc tām arī pārgājienos; izmetu tos nost tāpēc, ka saka smirdēt pec ilgas atrāšānas mitrumā, pašiem nebija ne vainas. Re, tā bija kvalitāte. Domāju, ka apaviem, kas kalpo 1/2-1 gadu ir jāmaksā 17-21 lats, nevis 70.

O oksana 17.12.2009

ja ne pojmu, stranie ljudi 1.5 goda nosili obuvj i ona nakonec razvalilasj, a skoljko eje xoteli nositj?mozet ewje i razmer bil ne vaw!!!neznaju nike samaja xorowaja firma, i kachestvenaja..menja ustraivaet, i vsex moix druzej!!!

N nikegirl 12.02.2010

tas ir tikai normaali, ka botas kalpo 1, 5 gadus. Ko tad gribeeji par 70ls, lai kalpo liidz muzza galam, vai? Tiesaam cilveeki ir debiili un nezina ko raksta aiz sava stuulbuma.