www.sudzibas.lv Niedrītes Bīstams apmeklētājiem!!

Niedrītes - Bīstams apmeklētājiem!!

Sājā iestādē paziņa 2012.gada septembra sākumā guva NOPIETNAS TRAUMAS.

Tādēļ gribētu brīdināt, ka tur ir laipa, kas ir vienīgais ceļš uz 1 no pirtīm, ar palieliem caurumiem. Tajos brīvi var iebāzt kāju līdz 41.izmēram. Laipai nav margu. Savukārt vienā no laipas galiem paliels, 3-4 dēļu posms turas tikai no 1 puses. Ja uzkāpj uz nenostiprinātas malas, var iekrist ūdenī. Otrā galā laipa beidzas ar slīpumu. Mitrā laikā ļoti slidens. Pasākumā septembra sākumā paziņa krita uz šīs laipas, un nopietni salauza potīti, kuru nācās operēt. Saimnieki izsaukto ātro palīdzību "nepamanīja", kaut gan tā ap plkst 11 vakarā 45 minūtes atradās viņu sētsvidū. Pēc tam apšaubīja, ka vispār kaut kas noticis. Ar viņu īpašumā cietušo personu kontaktēties nav atraduši par iespējamu vesela mēneša laikā - kaut gan solīja piezvanīt. Gribētu brīdināt potenciālos apmeklētājus.

K