www.sudzibas.lv NGT Latvia Čakarē cilvēkus

NGT Latvia - Čakarē cilvēkus

Ja kādreiz par ngt varēja teikt cepuri nost, tad tagad no viņiem ir palicis just bizness! Interneta mājas lapā tu nopērc preci, samaksā naudu, pēc laika tev atzvana pārdevējs un paziņo, ka esoša prece nav, kaut uzrādās, ka ir... Kas atliek, lai nebūtu lieka ķēpa, tu vnk maini pret kautko citu, vai arī viņi tev iesmērē kautko citu... Parsvarā tās ir viņu pašu nestrādājošās boilas, no kurām zivis pienākot tuvumā mirst, vai arī citas lietas, kas nekur nestrādā... Internetā pēc sūtījuma nekas netiek labots, ka esoša prece nav... Nākošais cilvēks atkal nopērk šo preci un ngt tik samaina pret kautko citu, kas arī brīžiem ir brāķis, sakot ka prece ir brāķis, viņi atbild, ka viņi viņu neražo! Respektīvi tu uzsūti vienas boilas, viņi pasaka, ka nav un aizstājs ar kautko citu, a tas cits izrādās ir brāķis! Bizness rullē! Principā tur nav nekā kas uzrādās internetveikalā un netiek labots uz izpārdots! Ja es būtu vienīgais, neko neteiktu, mēs te šitādi vairāki un tas tikai starp pazistamiem! Pie ngt iepirkties vairs nerekomendeju!

C