N.Fjodorova vetklīnika - vetārsti

Šodien aizvedu uz Fjodorova klīniku sterilizēt mazu kaķīti. Pirms gada otram kaķītim tika veikta tāda pati operācija klīnikā Purvciemā, un abas reizes atšķīrās kā diena pret nakti. Atceroties personāla attieksmi un mūsu pārdzīvojumus gan pirms, gan pēc operācijas, arī šoreiz biju uztraukusies, kā būs. Bija tā, ka labāk nevarētu vēlēties.
Pieredzējušam ārstam šāda operācija droši vien neliekas nekas briesmīgs, bet ne kaķim un cilvēkam, kuriem tā nav ikdiena. Mums palaimējās ar gudru, saprotošu, laipnu ārstu, kuram pietiek pacietības izstāstīt, kas un kā tiks darīts, kurš nedzen prom un ļauj paturēt ķepiņu, kamēr mazulis aizmieg. Pēc tam nebija jāgaida puse dienas - jau pēc stundas mierīgu sirdi varējām braukt mājās. Arī diegi vēlāk nebūs jāizņem. Izoperētajam mazulim nav jāvalkā nedz neērta veste, kurā grūti paiet, nedz apkakle. Zāles un to deva izvēlētas tik pareizi, ka mazajam pēc operācijas nav grūti atgūties - viņš nestreipuļo, nekliedz un nemokās sāpēs, un lielā pieskatīšana, kurai biju gatavojusies, nemaz nav vajadzīga.
Daudzi ārsti var būt profesionāli, bet ne visi ir tik iejūtīgi, taktiski, atsaucīgi un pretimnākoši kā N. Fjodorovs - gan pret dzīvniekiem, gan cilvēkiem. Minētais attiecas arī uz personālu. Cenas šai klīnikā ir pat zemākas nekā citur, un varu to ieteikt katram, kuram kāds dzīvnieciņš jāved pie ārsta.

M memmesmeitiņa 28.03.2013

Es pilnīgi piekrītu, ka Fjodorovs ir labs speciālists un pašai šinī klīnikā tikai vislabākā pieredze, bet...Jūs taču tikko šim cilvēkam (un klīnikai) izdarījāt lāča pakalpojumu, jo šeit ir sūdzības un katrs, kas meklēs, pirmkārt to atradīs kā sūdzību. Cerēsim, ka izlasīs tālāk.

M mirdzas 01.04.2013

Piekrītu labajai atsauksmei par vetārstu Normundu Fjodorovu, jo maniem kaķīšiem ir vislabākā pieredze par viņa prasmēm, jo pēc ārstēšanās viņu veselība ir uzlabojusies. Viens no kaķīšiem bija smagi slims, pēc vairāku vetārstu apmeklēšanas viņa veselības stāvoklis pasliktinājās, jo vetārsti nespēja noteikt kaķītim diagnozi un kaķītim stundas bija skaitītas. Vetārsts Normunds spēja pat bez analīzēm diagnosticēt kaķīša slimību un pēc ārstēšanās kaķītim kļuva labāk. Varu ieteikt minēto vetārstu katram kaķa saimniekam. Pateikts paldies par labu darbu nekad nav par daudz.