www.sudzibas.lv Newsite.lv Visatļautība

Newsite.lv - Visatļautība

Gribētu pievērst uzmanību uz www.newsite.lv, kur notiek visatļautība augstākajā līmenī.... Pie viņiem bija aktīva uzņēmuma mājas lapa, kuru viņi paši nobloķēja, bez jebkāda tiesiska lēmuma...Tā ir vismazākā bēda, hostings mšudienās nav nekāds retums, bet kad tika lūgts pārcelt mājas lapu uz citu serveri, tad tika saņemta atbilde, ka mūsu lapas uz citiem neies..kas mani, kā arī citus programmētājus uzjautrināja....tātad 6 gadu laikā ievietotā informācija principā ir zaudēta, ir atsūtīta, bet viss ir jāsavieto atpakaļ, kas prasa milzum daudz laika.IESAKU NEIESAISTĪTIES AR ŠO KANTORI, no sākuma liksies viss jauk un smuki, liekulīgi smaidi, mīksti rokas spiedieni, kas jau liecina par cilvēku, pats pirmais viņu(Jāni Jarocki) satiekot. Ļoti ceram, ka mūsu republikas tiesa mums palīdzēs atlīdzināt zaudējumus.

I

N NewSite.lv 08.07.2015

NewSite.lv komentē:
Tā kā tas ir vienīgais gadījums, tad zinam par kādu gadījumu iet rūna:
1. Mājas lapa tiek īrēta un dati tika atdoti saskaņā ar līgumu.
2. Rēķini netika maksāti 3 mēnešus - tas jau ir pamatojums lāpas atslēgšanai.
3. Uz klientu tika ievesta krimināllieta par krāpšanu izmantojot mājas lapu (līgumā ir punkti, kā klients apņēmās ievērot Latvijas likumus).
4. Visā interneta un Rīgā tika izvietotas klienta fotografijas, kā tas tiek meklēts, kā arī daudz stāstu visos portālos par šo krāpšanu.
5. No valsts policijas atnāca iesniegums par mājas lapas aptūrēšanu, policijai tika parsūtīts klienta pieprasījums, kā lapu vajag laist - no Valsts policijas atnāca oficiāla vēstule, kā apturēšana ir līgumīga. Nepaklauties policijas iesniegumiem un līgumiem nav mūsu interesēs, jo var ciest citi klienti - gadījumā jā serverī tiks bloķēti.

Klientam vēlam veiksmi tiesās, kā arī dzīvot brivībā.