www.sudzibas.lv Newmood Slikts serviss

Newmood - Slikts serviss

Diemžēl, uzķēros uz šī interneta veikala izdevīgajā piedāvājamu iegādājoties dāvanu. Problēma sākās ar to, ka izsūtot paciņu, nesaņēmu izsekošanas kodu, ko salīdzinoši ātri uzzināju pašrocīgi zvanot uz norādīto klientu servisa numuru. It kā, viss ok - gadās. Problēma sākās brīdī, kad paciņa neatbilda norādītajam pakomāta izmēram un tika nosūtīta atpakaļ uz noliktavu. Ir pagājis tieši mēnesis, vairāki zvani gan uz Latvijas gan uz Lietuvas kantoriem cenšoties risināt situāciju, kā arī neskaitāmi solījumi, ka paciņa ir nosūtīta atkārtoti pēc kā divu dienu klusums e-pastā. Ne ziņas, ne miņas no paciņas, kā arī izteikti rupja apkalpoša Latvijas galā pa telefonu. Naudiņu atgriez arī nav tik vienkārši - tam īpaši jānosūta epasts, lai gan konts ir viens un tas pats (tas nu šijā visā būtu sīkums) . Esiet prātīgi un ja nu šo lasa cilvēks no klientu servisa - pāri visam, esat laipni un saprotoši. Turpmāk preces sūtīšu no pārbaudītām mājas lapām.

30.11.2020

X