New Chic interneta veikals - Kvalitātes nekādas!!!

Pasūtīju ziemas jaku un "ādas" naudas maku - reāli ķīniešu mēsli - kvalitātes nekādas! !
Jaka nav velkama!
Maku jāizmet miskastē!
Fotogrāfijas viņu mājas lapā nepavisam neatbilst tam reālajam produktam, ko viņi atsūta!
Arī pasūtījumi bija jāgaida ļoti ilgi!

I

S Sandra Bergmane 04.10.2019

Atsūtītā prece patiesi ir vieni vienīgi mēsli, bildes ir acu apmānīšanai. Piedāvājumā melnā kleita bija vienkārša, bet glīta. Dabā kvalitāte ir briesmīga, šķībi izgriezta kakla daļa bez apstrādes, mēsls. Strīpainai kleitai audums sintētisks, apdare kvalitatīva, bet tā nav kleita, baikas sporta tērps. Naudas izkrāpšana. Kā saka viegla nauda bez piepūles. Newchick neiesaku pirkties. Es jūtos piekrāpta,apzagta. Ja nav kur likt naudu labāk noziedot kādam trūkumcietējam, slimam cilvēkam, bet neatbalstīt Newchick krāpniekus. Pievienotās bildes ir no saņemtās pakas, ja salīdzina ar katalogā piedāvāto pārņem šausmas, kauns, ka tik viegli var iekrist lamatās.

O Otis 04.10.2019

1. precizējiet cenas.
2. google meklētājs jau new chic parādā kā Honkgongas veikalu. pat mājas lapas dizains būtiski neatšķirās no aliexpress
3.maksāji centus, bet gaidīji nez kādu kvalitāti ?

S Sandra Bergmane 04.10.2019

Cenas/! Fantastiskas priekš tiem mēsliem! Tie nav centi. Centi tie šķiet varbūt Tev, ja pelni 2000+EUR.

Z Ziegels 03.12.2019

divus mēnešus atpakaļ samaksāju par tupelēm, bet vēl nav ienākušās. Laikam kāds vietējais jefiņš tām "noņem skaidu"...

I Ināra Vikmane 12.01.2020

Pasūtīju vasaras apavus. Atbilst izmēram un kvalitatīvi, tikai nāca gan ilgi un par piegādi cena samērā augsta. Apģērbu neesmu pasūtījusi un, palasot atsauksmes, to arī nedarīšu, bet apavi labi

V Vita 30.04.2020

Pasūtīju ādas kurpītes par 23,00 EUR. Reālā prece pilnībā atšķīrās no fotogrāfijā redzētās. Uz kurpes ir liels līmes kleksis. Pilnīgs ķīniešu mēsls. Nekad nesūtiet neko no turienes!
Tagad gribu dabūt atpakaļ naudu, bet visticamāk tas neizdosies, jo ar viņiem nevar sakontaktēties un sakarā ar COVID19 arī pasta sūtījumi ir iekavējušies.