www.sudzibas.lv Nevīrišķīga uzvedība, nesakoptība, nav manieru - pretīga uzvedība Nevīrišķīga uzvedība, nesakoptība, nav manieru - Pretīga uzvedība

Nevīrišķīga uzvedība, nesakoptība, nav manieru - pretīga uzvedība - Nevīrišķīga uzvedība, nesakoptība, nav manieru - Pretīga uzvedība

Vai ir normāli jaunam vīrietim aiziet uz kafejnīcu un prasīt, lai pretējā dzimuma pārstāve nopērk viņam saldējuma kokteili. 3 reizes pateikt tu nopirksi. Tad viņš izrij, tad vēl pa vidu kādas pretenzijas, ka citur ir garšīgāk - tā, ka mēli varot norīt, gluži kā viņa kādreizējā priekšnieka meita esot tāda konfektīte, tā saģērbusies, ka mēli varot norīt: d: d: d viņam regulāri smird pasusēs pēc sviedriem, tā ka klāt nevar nostāvēt, rokām manikīru netaisa, nagi aizauguši, nospūruši. Zeķes smird nenormāli, visu dienu slēgtos dermatīnā apavos. It kā pats būtu ideāls. Pie tam bieži izsakās par cietiem, tas tāds, tā tāda, bet pats tik ļoti, ļoti, ļoti miljons kilometru attālumā no perfekta, sakopta vismaz, nesmirdoša un pieklājības manierēm apveltīt cilvēkā. Visiem citiem esot baigās problēmas, tikai ne viņam.
Tas ir normāli?
Vēl bija sekojusi teksti, sievietei arī ir jāstrādā, jāpelna laba alga. Viņš draudzētos, bet nekad neprecētu tādu kurai neka nav. Tāda viņam nav vajadzīga, kā pumpa uz pakaļas ar problēmām. Dabūja tādu kurai tolaik bija dzīvoklis laukos, Aizkrauklē vai Lielvārdē un vecs wolksfagen passat un ar piekabi. :) Goog luck :D Varbūt vismaz mazgāties iemācīs un lietot padušu rullīti.
Bet viņš pie ārsta negāja, izsmēja citus, ka citiem mājās ir daudz zāļu. Prasīja vai nevar viņam atdot ibumetin un kurpju smēri. Viņš uzskatīja, ka visiem citiem ir problēmas, tikai ne viņam. Arī man viņš teica tev ir baigās problēmas. Bet kādas? to es nesapratu. Pats smird tā ka paģībt var, tad gatavs skriet pie drauga sievas izrīt bērniem šokolādes cepumus. Vienmēr runāja par ēšanu un visur rija desertus, kā mazs bērns.
Vai ir normāli vīrietim stāstīt par vēdera izeju pie galda? Un vispār - man šodien bija rozā sūds, ārprāts es nodomāju, tik nepieklājīgi. Visu laiku runāt par rīšanu? Tur viņš ko ēd, ko no rīta, ko vakarā, kas viņam garšo utt. Rij un rij. Un tad par vēdera izeju. Tad man saka vecais X5 ir sūds, jaunais ir ok. Bet viņam pat vecais nav. :D Lai tādu vērtējumu izteiktu. Par daudzām sievietēm izsakās, ka drausmīgas, bet viņš tak ar nav ideāls, pie tam nevīžo personīgo higiēnu ievērot. Visu laiku no viņā nāk nepieklājīgas frāzes, aizvainojošas, ka manas mantas visas ir sūds utt. Tizlenis viņš totāls, ja godīgi.

P Patiess Fakts 12.12.2022

izskatas sitads

P Patiess Fakts 13.12.2022

kaku spiež ka ta saviebies?

Riktigs pimpuks izskatas 🤣🤣🤣🤣

H haizivs2 12.12.2022

Ar kādām tiesībām publicējat cilvēka foto? Viņš Jums to atļāva?

M Mixx 05.01.2023

Saubos ka kads vinam prasis drikst vai nedrikst 💩💩💩kaku cupa tu

W wwoki 12.12.2022

Eu tam jau sis portāls ir, lai informētu, ka pārējiem cilvēkiem ir jāuzmanās no visādiem jokainajiem utt.
Eu vinam japrasa atlauju vai citus drikst bridinat? Aļo?
Eu tikai nevajag labi.

H haizivs2 13.12.2022

Ja kaut kas nepatīk attiecībās ar konkrētu cilvēku, pieagušie un nobrieduši cilvēki risina problēmas savā starpā.Publiski rakstīt visādus cilvēku pazemojošus tekstus (un pie tam vēl nav zināms, cik no visā sarakstītā ir vienkārši izdomājums)-tas velk, lielākais uz 5.-6. klases līmeni... Un neviens nav atcēlis Regulu par personas datu (t.sk., foto) aizsardzību.

P Patiess Fakts 14.12.2022

un uz kādu klases līmeni tad sitam nevīrietim velk? kurš visu laiku atkārtoja, ka viņš taču ir vīrietis, bet vai tad kāds to apšauba ?:D Izdomāts tur nav nekas, viss patiesība, pilnīgi viss! Ir kas netic, bet tāds pamuķis sastopams, kad brauc ar vecu toyotu un blenž uz cilvēkiem vai vecu fordu. x5 nav nopircis vel sodien un lexus ari, jo ja vinam butu lexus tad vinam apkart butu visadas meitenes, ka tam krievam kas jurmala bija, bet lexus nav tad neka - normals vina teksts? uz kādu līmeni tas velk?viņš gribot lai vinam visi draugi ir bagati, stradajot nopietnus darbus, nevis kaut kada valsts iestadite par nozelojamu aldzinu, normali? pec materiala vertet cilvekus? Stastit ka bijis sakars ar nimfomani? Normali? melot visu laiku?

P Patiess Fakts 14.12.2022

un uz kādu klases līmeni tad sitam nevīrietim velk? kurš visu laiku atkārtoja, ka viņš taču ir vīrietis, bet vai tad kāds to apšauba ?:D Izdomāts tur nav nekas, viss patiesība, pilnīgi viss! Ir kas netic, bet tāds negudrais sastopams, kad brauc ar vecu toyotu un blenž uz cilvēkiem vai vecu fordu. x5 nav nopircis vel sodien un lexus ari, jo ja vinam butu lexus tad vinam apkart butu visadas meitenes, ka tam krievam kas jurmala bija, bet lexus nav tad neka - normals vina teksts? uz kādu līmeni tas velk?viņš gribot lai vinam visi draugi ir bagati, stradajot nopietnus darbus, nevis kaut kada valsts iestadite par nozelojamu aldzinu, normali? pec materiala vertet cilvekus? Stastit ka bijis sakars ar nimfomani? Normali? melot visu laiku?

W wwoki 14.12.2022

un kāds tad sim individam pašam līmenis, lai tā uzvestos? domāju zemāks par zāli. ne kauna ne goda par vīrieti tādu grūti nosaukt.

W wwoki 16.12.2022

kā vispār šitādu ērmu var paciest, viņš ir jāsūta 3 mājas tālāk jau no paša sākuma, drausmīga uzvedība, nav vīerieša pašcieņas,lepnuma un vispār manieru. Es ar tādu smirdekli netiktos vispār sorry

1 1255666 13.12.2022

Viegli sodīt, es šo visu izlasot smējos līdz asarām, bet, ja godīgi nabaga dama kurai ir bijusi saskarsme ar šādu smirdukli.Uzvedība no comments. Ne velti agrāk teica, ka Padomju armija tomēr par vīrieti taisīja, vīrietim nepiedienās rīt saldējuma kokteili un kur nu vēl bērnu cepumus :D Alfonsa gājieni. Stāstīt par vēdera izeju pie galda var tikai reāli Tvaika ielas vai Ģintermuižas pacients. Novēlu Jums nekad vairs šādu necilvēku nesatikt. Lai Jums dzive viss ir forši.

1 1255666 20.12.2022

tā piekabe ir tam vecajam passat vai tai sievietei? :D

P Patiess Fakts 20.12.2022

no comments

W wwoki 22.12.2022

zeme atveries :))))))))))))

W wwoki 04.01.2023

vai šai bildē arī vins smird? mute pēc sūdiem un pats pēc sviedriem?:D

M Mixx 05.01.2023

Kas tas par pimpanu?🤣🤣🤣🤣🤣🤣tas pats Naktdirsis par kuru jau agrak baisas sudzibas bija 🤮🤮🤮🤮Labi ka vel ateja neiesauc lidzi bikses paturet kamer kartojas

Good Intentions 20.12.2022

@Patiess Fakts padalies ar savu bildi🙂

M Mixx 26.12.2022

Godīgi sakot gājieni ka alfonsam gaidīt kad sieviete vinam ko izmaksas . Teksts vins draudzētos bet nekad neprecētu tādu kurai nekā nav nu man nav ko teikt materialists un aprēķinātājs bet ir tādi viriesi ja tādu vispār par vīrieti var nosaukt un pēc bildēm spriežot nekāds daiļums jau nav ka kāda akli samilesies un nopirks vinam bently vai izmaksas ceļojumus un restorānus te Latvijā maz tādu sieviešu . Nu un vispār ja reiz neatstāj par sevi labu iespaidu tad ko tur kam
Vins tāds vajadzīgs ? Izrij bērniem cepumus nu ļoti e vīrišķīgi apsmiet citus ka mājas zāles ? Iesakiet vinam aiziet pie ārsta un ja godīgi vinam pašam ir problēmas un iespējams mazvērtības kompleksi

P Patiess Fakts 13.01.2023

Tautai jāzina savi varoni :))))))))) 💩💩💩💩🤮🤮🤮🤮🤮

1 1255666 17.01.2023

viņu atlaida no Leminkainenn? Un no Matthai? diez kāpēc, laikam, jo tāds smirdeklis

K klasiski 17.01.2023

jus sodat autoru, bet vai sitads erms ar tadu uzvedibu ir saucams par virieti? es nezinu ari vai tas nav izdomats, bet ja tas viss ir taisniba nu tad man nav ko teikt, tas nav virietis.varbut tam cilvekam kas par vinu te raksta vins vienkarsi ir totali noriebies. kadreiz psrs armija par virieti taisija, tagad neka.

W wwoki 19.01.2023

sūds ne cilvēks

M Mixx 11.02.2023

nja traki ka musdiena sir šādi cilvēki. alfonsi.rij uz sievietes rekina. prasa vinai visu izmaksat. nodikte kadas davanas vinam jauzdavina, kas vel tur. pretigi. interese kada sievietei masina vai dzivoklis, ja ta visa nav tad vins sak paradit isto dabu. lai izmaksa vinam vel celojumus utt. nu bomzs kas bomzs. nezinu vai Tinuzos vinam zelta pils kur ar Kakli vins dzivo. abi tads tadu bus atradusi.