Neuzticams Skaistumkopšanas Salons - Manikirs

Iebraucot salaspili daudzdzīvokļu mājā atrodas salons kur griezos pēc manikīra pakalpojumiem. Bija 31. Decembris. Iepriekš biju iegājusi un pierakstījusies. Pierakstoties pateicu ka geliš - manikirs. Nekādus papildus jautājumus man neviens neuzdeva.31. 12 feini aizeju pie meistara! Un viņa mani vienkarši pasuta!!!Ka izrāda es nēesmu pateikusi ka vajadzēs ari noņemt, un vispār tas nav nekāds geliš, bet gellaka!!!? Kur es virpas iepriekš esmu to likusi. Ja otrpus dzelzceļam, tad viņa vispār atsākas mani apkalpot???!!!Es nevaru jums izstatīt kā es jutos. Maniem nadziņiem jau bija 3 nedēļas. Nu nebija vairs skaisti. Bija 31 decembris. Gribējās jauno gadu sagaidīt pa smuko!Geliš lieku jau loti sen. Tikko ka parādījas. Cik man ir nācies griezties pie meistariem. Lai saplānotu savu darba dienu viņi jau laicīgi noskaidro tādas lietas. Nekad atsevišķi man nav bijis jāpiesaka noņemšana!!!Jutos nu looti slikti. Novēlu lai jums skaistas svētku dienas paiet bez nepatikamiem pārsteigumiem, un lai izdodas viss ko plānojat!

D

B besiiviss 01.01.2016

pati esmu meistare un zinu, ka ir svarīgi, vai cilvēkam nepieciešama arī noņemšana, taču tādu iemeslu dēļ ir nepieciešams to uzreiz arī pajautāt. :)

B BMP 11.09.2016

PMU4U salons - Briesmīga darba kvalitāte, Permanentā makijāža, uzacs izskatās pavisam nedabīgi. Kvalitāte kā 15 gadu atpakaļ.