www.sudzibas.lv Nethart Neētiska rīcība

Nethart - Neētiska rīcība

Uzņēmuma vadītājs un vienīgais darbinieks statūtos Mārtiņš Dubrovskis, pēc pakalpojuma sniegšanas kā konsultants mājas lapas izstrādei, pāris mēnešus vēlāk mani uzrunāja, apgalvojot, ka, ja plānoju pamest šī brīža darba vietu, viņš vēlētos mani pieņemt darbā. Ņemot vērā, ka darbs mārketinga jomā viena uzņēmuma ietvaros agri vai vēlu aprobežojas ar profesionālās izaugsmes griestiem, nolēmu piekrist piedāvājumam. Uzrakstīju atlūgumu un, lai arī vadība mudināja palikt vismaz uz līgumdarbu un sniegt līdzšinējos pakalpojumus attālināti, Mārtiņa Dubrovska mudināts atteicos no šī piedāvājuma, lai pilvērtīgi varētu nodoties jaunajai darba vietai. Tā nu man tika sarūpēts darba dators, birojs Rīgas centrā (ņemot vērā, ka pats uzņēmuma vadītājs atrodas Dānijā) un visi pārējie apstākļi. Uzsāku darbu, iepazinos ar uzņēmumā izmantotajiem instrumentiem un platformām, darbojos ārpus darba laika un ar maksimālu atdevi, lai radītu labu iespaidu par sevi, taču pēc pirmā uzdevuma izpildes man tika paziņots, ka esmu atlaists, jo neatbilstu "darbinieka profilam". Līgumā norādītais pārbaudes laiks bija 1 mēnesis, taču man sevis pierādīšanai tika dota nepilna nedēļa. Lai arī uzticētie uzdevumi bija tehniski sarežģītāki par manu līdzšinējo profesionālo kvalifikāciju, izrādīju iniciatīvu, konsultējos un darīju visu, lai tos veiktu atbilstoši uzstādījumiem. Ar to izrādījās par maz. Vēlētos precizēt, kādi personīgie apsvērumi vai uzņēmuma iekšējās struktūras nepilnības bija par iemeslu tam lai 1kārt - es tiktu izvēlēts šim amatam (mudinot aiziet no iepriekšējās darba vietas, nesaglabājot nekādas saistības), 2kārt - atlaists pēc nedēļas bez racionāliem argumentiem.Rezultātā mans viss finansiālais pamats zem kājām ir izrauts, atstājot mani bezdarbnieka statusā un radot apkaunojošu situāciju iepriekšējā darba devēja, biroja līdzdarbinieku un tuvinieku acīs.Cieņā,Toms Goiževskis

T

M Mango12345 11.08.2015

tā ir ka nedomā pats ar galvu

M martinsshd 12.08.2015

Tom,
Man tiešām žēl, ka esi nonācis šādā neapskaužamā situācijā. Un kā jau tev minēju mūsu pēdējā sarunā, tad tā bija mana kļūda, ka pieņēmu tevi darbā, neveicot nepieciešamo atbilstības pārbaudi pietiekamā mērā. Vēlreiz atvainojos par to!
Lai cik tas arī neliktos nereacionāli, bet tieši šī atbilstība un sadarība attiecībā uz konkrēto vakanci ir īpašī svarīga, lai darba attiecības varētu pastāvēt.
Tiešām ceru, ka šo situāciju izmantosi kā atspēriena punktu savā profesionālajā izaugsmē un kā iespēju apņēmīgi attīstīt sevi, virzīties uz priekšu un sasniegt vēlamo "vietu".
Veiksmi!

Mārtiņš