www.sudzibas.lv Neste Slikts serviss un attieksme pret klientu

Neste - Slikts serviss un attieksme pret klientu

21.06.2024. Neste Dus Daugavpilī, smilšu ielā vēlējos uzpildīties ar neste mobilo aplikāciju, kuru tik cītīgi reklamē ilgstošā laika posmā. Šo aplikāciju lietoju visu laiku un viss bija kārtībā. Šoreiz aplikācija visu reģistrē, bet uzpildi neveic, raksta pārbaudiet pistoli vai uzpilde ilgst pārāk ilgi. Pistoli pārbaudīju, neviens neuzpildās, viss ok, bet situācija atkārtojas. Kopumā vismaz 5 reizes no jauna mēģināju, bez rezultātiem. Šodien 22.06.2024. Vēlreiz aizbraucu uz neste dus daugavpilī (biju divās stacijās) , viss atkārtojās no jauna. Piezvanīju klientu servisam - operatore pateica, ka vajag izdzēst aplikāciju un no jauna to lejupielādēt, no jauna pievienot rimi karti... Skaisti. Kāpēc neste neinformē klientus, ka jāatjauno aplikācija (agrāk atjauninājumi nāca automātiski ar paziņojumu un to varēja izdarīt) , kā klients var zināt, ka kaut kas nedarbojas šī iemesla dēļ. Pirmo reizi gandrīz 20 gadu laikā esmu vīlies neste, noskaņojums sabojāts, vienā brīdī radās riebums gan no situācijas, gan no šīs firmas. Neste uzskatīju kā paraugu un draugiem vienmēr ieteicu, tagad iespaids stipri sabojāts, uzticība iedragāta. Tev ir jādodas ceļā, piebrauc uzpildīt degvielu, bet nekā, nedarbojas... Klientam pašam ir jāparedz un jānojauš, ka aplikāciju jāizdzēš un jāielādē no jauna, tad varēs uzpildīties. Sviests, serviss zemā līmenī, klienta informēšana par iespējamām problēmām zem katras kritikas (ne sms, ne e-pastā) . Būs jādomā par alternatīvām dus.

22.06.2024

D