www.sudzibas.lv Neste Krāpšana

Neste loterija - Krāpšana

Krāpšana, 20 litrus sakrāt nav iespējams, griez cik gribi, aicini draugus cik gribi, tika līdz 19 litriem, ar 2viem griezieniem pašā sākumā, aicināju kādus 5 draugus, izgriezu pa tukšo, jau nedeļu griežu katru dienu, arī tas pats. Tīrākā cilvēku muļķošana. No 100000 cilvēkiem dienā, 1 tikai laimē. Ja tev ir mazāk par 19 litriem, tu protams dabū kaut ko, kādus 1,2. Vai 3 litrus klāt, bet ja tev jau ir 19, tu dabūsi 0 litrus, spēlē cik vēlies, tev tos 20 litrus nesakrāt.

L laimers 09.02.2018

Loterijas noteikumos ir rakstīts, ka 20l dāvanu kartes balvu fondā ir 160. Tātad 160 cilvēkiem no visiem loterijas dalībniekiem šo balvu dabūs. Tas, ka jums neizdevās nenozīmē, ka šī loterija ir krāpšana, visi tās nosacījumi ir skaidri un gaiši aprakstīti noteikumos.

J Jevgēnijs Smirnovs 08.03.2018

izlasi uzmanigi,410

G Gluha mirna 19.03.2018

Jaaaaa! Man ar tas pats . Gālvenais ka mums 3 dalībniekiem ir katram sakrāti 18 litri un NUUU NEKAAADIIII NEVAR "UZGĀZĒT" NE PAT 1 L. SVIESTS KKĀDS...
PRETĪGIE NESTES KONKURSI...UCCC

N Norcha 07.04.2018

Nu , apskatot laimētāju sarakstu, redzams kau jau kādu laiku ir izdalītas jau visas 410 dāvanu kartes un 700 (pat 701) atlaižu kartes. Tātad varam 'gāzēt' cik iekšas tur, neko vairs izpurkšināt neizdosies.

D Dzintars ar baravikām 09.02.2018

visas loterejas ir krāpšana

э Эдгар А.majer 09.02.2018

создал 44 аккаунта больше 18 литров не поднимается, можно ли подать в суд?

C critical thinker 09.02.2018

droši! uzreiz uz Eiropas!

э Эдгар А.majer 09.02.2018

создал 44 аккаунта больше 18 литров не поднимается, можно ли подать в суд?

Ieteikums: nodibiniet Loterijās Nelaimējušo Cilvēku partiju un piedalieties Saeimas vēlēšanās. Biedru skaits virs 1000000 nodrošināts!

C critical thinker 09.02.2018

tagad šitie no optibet metušies jau uz nestes loteriju? kas tālāk - sūdzības, ka bērnudārza loterijā tikai konfektes laimēja?

H Heinrihsons 08.03.2018

Krāpšana var būt arī nav, bet pretīgs algoritms, kas liek domāt, ka izdosies vinnēt, un pēc tam jebkuru spēlētāju pataisa par muļķi gan ir, pilnīgi piekrītu pirmajam rakstītājam. Neste imidžam šāda cilvēku čakarētāju slava diez vai nāk par labu. Jāpameklē, kaut kur man bija arī Viršu klienta karte...

J Jevgēnijs Smirnovs 08.03.2018

kropļi,čakarē cilvēliem smadzenes un viss,lai jus noprāgtu!

A Art Catur 27.03.2018

Man tāpat jau 4 akaunti un dabūt vairāk par 18 litriem ir nereāli. Jau 2 nedēļu mēģināju katru dienu

I imlady 17.04.2018

Es sanemu 20l ))))) nav nekada krapšana vai mulkošana))

D davanina 31.07.2018

Es šajā loterijā dabūju 5 centu atlaidi, tā ka viss kārtībā