www.sudzibas.lv Neste Kur paliek

Neste - Kur paliek

Man tāds jautājums par to kur paliek 7 santīmi tajā brīdī kas pa piecīti lej benzīnu un sūknis pat neieslēdzas, bet 7 santīmi čekā pazūd .Kaut kā interesanti vai ne???? Nez cik dienā sanāk pa visu Latviju!!! Jautā uzgrieztas degvielas cenas līdz kliņķim, bet vēl kaut kas pa sviestu. Laikam kādam pa maz sanāk ne? Runājot par degvielas cenām arī interesanti nez no kā tās visu laiku aug???? Nez vai barela cena arī tik briesmīgi aug kad pasaulē krīze?

R

U Uģis riktigais 11.05.2009

Robin, es jau sen domaju, ka te Latvijā kaut kas nav riktīgi-arī bankas pieliek parādu procentus, visi grib sagrābt to naudas mazuminu, kas tautai palicis.Es teiktu vienkārsi-nepildies nestē.

B bamzis 12.05.2009

uno-x vai kaa tur vinju tagad sauc atkal vienbriid gaaja paari ieliktai summai. lej pa 5 ielejas 5.17. kopā sanāca vairāk kā 2 ls pa divām nedēļam. bet nu vairs tā nav

A AndronMc 18.05.2009

Iemācies raxtīt/runāt/domāt.
Tādiem kā teu i jāpis uz Latvijs Naft.

M mika 11.08.2009

Kas ir o.17ls!!! Man apkrāpa par veseliem 13.32ls un pastāv ka mēs šo summu esam lietojuši kaut nevarējām tai nemaz piekļūt kad gribējām!

K kaspars 07.03.2011

Pa santīmiem ir viena runa, bet arī degvielas kvalitāte zema. Ielēju un vārsti sāka grabēt, citos leju nekāda problēma.