www.sudzibas.lv Neste Krāpšana

Neste - Krāpšana

Šodien ielēju degvielu pat 5 euro, rāda nulle km. Es zinu ka ar savu auto varu braukt ap 60 km. Interesants gadījums, un starp citu ne pirmo reizi. Cik skatos ne pirmā sūdzība, un neviens neliekas ne zinis. Domāju varbūt datciks nerāda, aizbraucu uz mc degvielas uzpildes staciju, vēl 5euri ielēju, brīnums, parādās ka ieliets. Meklēšu kur rakstīt sūdzību augstākās instancēs, jo ne pirmo reizi tāds gadījums.

01.03.2021

Atbilde no Neste Latvija Pārstāvja atbilde 01.03.2021

Labdien! Lūgums uzrakstīt mums e-pastu uz [email protected], precizējot šādu informāciju: Neste DUS, kur tika veikta uzpilde; izvēlētais sūknis; aptuvenais plkst. laiks; izvēlētais produkts un norēķinu veids (banku karte/ skaidra nauda/ Neste karte). Pēc šīs informācijas saņemšanas, skatīsim informāciju mūsu sistēmā un klientu serviss ar Jums sazināsies.

V vitols 01.03.2021

Nākamreiz lej degvielas kannā un tad tikai bākā ,tad redzēsi ir appisiens vai nav.
Bez reāliem pierādījumiem nevajg rakstīt.
Un pa 5 eiro parasti lej mopēdā degvielu.
Automašīnā ielejot pa 5 eiro ,degvielas rādīrājs var arì neko neuzrādīt.

Joe Rogans👽 01.03.2021

Nu jā pirms gada bija tāda pati situācija tikai ar 20€, tagad pildos Circle K, tur vismaz cik ielej tik arī ir

Klients45566 03.03.2021

Uzreiz sudzies Strasbūras tiesā nabadziņš