www.sudzibas.lv Neste Krāpšana

Neste - Krāpšana

Februārī uzpildīju Nestē savu kumeliņu 2 reizes pa 20€, otrajā uzpildes reizē benzīna rādītājs nepakustējās nemaz. Domāju, ka rādītājs salūzis utt. Mans kumeliņš ēd 10€ uz 100km. Nākošajā dienā bākā vajadzēja būt ap 25 litriem iedegās lampiņa. Tā nobraucu šurpu turpu ar degošu lampiņu kopā 200 km. Bāka izrādījās gandrīz tukša tāpēc devos uz Circle K, kur ielēju pa 35€ un degviela rādītājs uzreiz uzrādīja 30 litrus. Tāpēc es domāju, ka neste 30 litru vietā ielēja kādus 15 tāpēc tālāk par 200 km netiku. Paldies liels Circle K❤️ un liels 💩fuuuuu Nestei.

14.03.2020

V vitols 14.03.2020

Tu esi droš,ka pats nekļūdies uz aprēķinu!?
Tad varbūt aizsūti vēstuli uz neste!

hartijs 15.03.2020

Man tādas aizdomas, ka degviela tek lēnāk nekā skaita naudiņu. To ieregulēt nav problemātiski.

L Lailailai 15.03.2020

Interesants auto. Patērē zināmu naudas summu uz kilometriem. Es uzskaiti vedu litros uz 100km.

Piekrītu jums, ka mani aprēķini nav tie pareizākie, bet nu esiet vērīgi. Lai nav kā man pa tukšu gaisu jāmaksā.

L LVPortal2016 16.03.2020

Ir gadījies, bet grūti teikt auto gļuks, vai tomē nē.