www.sudzibas.lv Neste Degvielas uzpilde

Neste - Degvielas uzpilde

Man radās tāds starpgadījums ar Neste.
Iebraucu uzpildīties, maksāju ar karti. Kad sāku uzpildi, autmāts rādīja ka tiek uzpildīti tik un tik litri, summa tāda un tāda. Kad pabeidzu uzpildi, paņēmu čeku, iedarbināju mašīnu, skatos benzīna rādītājs nepakustējās ne no vietas, cik benzīna bija bākā tik arī palika.
Domāju vajag pagaidīt kādu laiku, gan jau rādītājs celsies, bet nekā, nobraucu 7 kilometrus, rādītājs tā arī palik savā vietā. Nācās braukt uz Statoilu uzpildīties vēlreiz, intereses pēc uzpildīju tiešu tādu pašu daudzumu cik Nestē. Un te tev brīnums mans benzīna rādītājs tomēr darbojas, pēc pāris sekundēm tā strīpiņa pacēlās uz augšu.
Tātad Nestē man nekāds benzīns netika uzpildīts, tikai noņemta nauda no kartes par ne par ko!!!.
Biju ienācis veikalā kas autrodas tajā Neste uzpildes stacijā, pajautāt kas par lietu, meitene man iedeva numuru uz kuru jāzvana, un teica ka tā esot bieži, ka autovadītāji nāk sūdzēties tieši par tādiem gadījumiem. Nu tad es zvanīju, teica ka atzvanīs nākamajā dienā, atstāju savu numuru.
Bet nekā, nekādu zvanu nesagaidīju. Zvanīju vēlreiz, atkal visus tos pašus datus pajautāja, un atkal teica ka pārzvanīšot tuvākajā laikā. Nu gaidīsim... Ja nē, taisīšu antireklāmu un turpmāk izvairīšos no uzpildīšanās šajā DUSā.

Cik daudz degvielas iepildīji? man arī ir bijis tā ka pa 5ls ielej, bet nekas nemainās, taču reāli var nobraukt savus 70 km.

V vitols 19.08.2013

nav skaidrs cik litrus iepildiji, bet pienemu, kas daudzums bija mazs.Vai biji uzreizi aizbraucis uz autoservisu, lai izpumee baaku un saskaita tavus litrus, tu apvaino bez jebkadiem pieradijumiem.

M Mansvards2 21.08.2013

Daudzums tiešām bij mazss, līdz 10 litriem. Atkārtošu vēl reiz, tāds gadījums ka neuzrāda uzpildītā benzīna daudzumu bija pirmo reizi manā autovadītāja pieredzē Nestes DUS, Statoilā esmu uzpilījis dažādus daudzumus arī 5 litrus, bet vienmēr mans rādītājs bija izskustējies no vietas.
Vītol man grafiks ir sarakstīts gandrīz pa minūtēm, man nebija laika ne arī vēlēšanās tērēt pus dienu lai man autoservisā izsūknētu degvielu un to saskaitītu.

Z zhozefiine 05.02.2017

Man tik tikko gadījās identiska situācija! tad nu gaidu, kas nu būs! sazvanīju dispečeru, tas nodeva kaut kam tālāk, kas brauks un pārbaudīs! no rīta zvanīšot, naktī netraucēšot! dusmas pamatīgas!

Latviešu tautas 05.02.2017

Jocigi... Bet ir iestades, kas kontrolē DUS: Jums jagriežas pie viņiem...