U Uzņēmējs 25.01.2011

Ja tas ir tas pats cilvēks, tad piekrītu. Ja manā uzņēmuma strādātu tik pat nekompetents darbinieks, viņš būtu pirmais kuru atlaistu. No sliktiem darbiniekiem ir jāatbrīvojas, ja vēlas uzņ. izaugsmi.

O Oļegs 09.02.2011

Esmu saskāries itin bieži ar Nestes darbinieku, Andreju Kličovu, bija ļoti daudz un dažādi iemesli, kamdēļ ar nepatiku sadarbojos ar šo Nestes darbinieku. Vadībai būtu ļoti nopietni jāapsver šī darbinieka lietderība uzņēmumā.

G gatis 12.02.2011

līdzsvarots, mierīgs un godīgs darbinieks šajā uzņēmumā! ja reiz rakstat sūdzību tad argumentējat...uzrakstat iemeslus... sūdzēties un nerakstīt savu vārdu? bailes? skaudība?
Niecība!!! man patīk sadarbotiesa ar šo cilvēki, vienmēr laipns un zinošs
z-s atvari Gatis

Z Zinaida 12.02.2011

Naverno vmesto masla dlja tvoei ma6ini dal vazelin dlja tvoei zopi!

M marina 12.02.2011

Zinaida, ti vazelinom poljzueshsja?socuvstvuju, tebe mesto u proktologaPPPkotorij zopi lecit, .da i mozgi pora smazatj a to zarzaveli, eto k neirologu! takcto kopi na lecenie

Z Zinaida 12.02.2011

Tebe toze ne me6alo pizdu smazatj, a to skripit kak staraja ka6ovka.

е Евгений 12.02.2011

Для армии такое обращение уже началось.

Z Zinaida 12.02.2011

Evgenii, ti prosto genii, idi smaz Marinke pizdu ona sama stesnjaetsja.

е Евгений 12.02.2011

Сегодня человеку предлагается широкий выбор различных течений в форму.

Z Zinaida 12.02.2011

A ti vibirai tolko odnu-Marinkinu pizdu!

е Евгений 12.02.2011

Я копировал данную документацию и распространял в больших количествах.

Z Zinaida 12.02.2011

Ti tam fotografiroval toze?Tak pokazi fotki!

е Евгений 12.02.2011

По мнению наблюдателей, принятие постановления, имеющего законодательную силу, вызвано большим влиянием на определенные слои общества.

Lu46e hodi po znakam.

е Евгений 12.02.2011

Ученых давно интересует вопрос, как влияет мужской гормон тестостерон на коммуникативные способности личности. Они выяснили, что способность к эмпатии (умение чувствовать эмоции и улавливать настроение другого человека, в результате угадывая и предсказывая поведение собеседника) — это врожденное умение, которое дано женщинам от природы и не поддается тренировкам. Об этом свидетельствуют результаты психологических тестов на сопереживание и отгадывание эмоций, которые мужчинам выполнить гораздо сложнее.

Z Zinaida 12.02.2011

Da, tebja tolko mogila ispravit.

е Евгений 12.02.2011

К такому выводу пришли специалисты из университета.

sodien baiga diena, super SAZVERESTIBA starp labaiem un kreisajiem
kurs tad uzvares so karu, turpinajums sekos ...