www.sudzibas.lv Nervesen Draudi no Pardevejas

Nervesen - Draudi no Pardevejas

Labdien! 10.08.2015 pulksten 7.15 biju iegājis Narvesen (Purvciema) Ūnijas iela 52, gribēju nopirkt cigaretes, bet diemžēl nebija citas naudas kā eiro centi. Sieviete naidīgā skatienā atteica pieņemt naudu un es, protams, steidzoties uz darbu, teicu, ka viņai nav tiesības nepieņemt mūsu dārgo jauno eiro, uz ko pārdevēja ar smīnu uz sejas teica, ka viņa no rīta neskaitīs sīceni, un sāka kaut ko darīt telefonā. Protams, biju ļoti nikns, sāku skaļā balsī pārdevējai aizrādīt, man bija liels pārsteigums, ka ļoti nelaipnā pārdevēja sāka kliegt uz mani, lai tinos no veikala ārā un ka viņa nepieņems naudu. Lamājās pa krieviski, esmu krievu valodā runājošs pilsonis un biju pārsteigts par viņas leksiku. Kad uzprasīju viņas vārdu un uzvārdu un sūdzības tālruņa numuru, nesagaidīju nekādu atbildi. Pēc tam devāmies uz citu Narvesen kiosku, kurā mūsu 'sīceni' normāli pieņēma.

L Lepnā Lavīze 10.08.2015

Tev jāziņo Narvessen vadībai, norādot kioska adresi. Te ir vismaz 2 nopietni pārkāpumi.

S spalchaaa 10.08.2015

Starpcitu, sodien biju ari Esplanades Narvesen veikala plkst. 22:44, kur pardeveja mana prieksha aiztaisija durvis un uzlika 10min. pauzi (respektivi, pedejas minutes lidz aizvershanai). Es vienmer rekjinos, ka tieshi shis Narvesen veikals bus valja lidz plkst. 23:00, jo tieshi shaja laika man sakas naktsmainja, pirms kuras es velos iegadatos kaut ko uzkozhamu. Manuprat, shada attieksme nav normala. Vel pie tam 2x dienaa!!!

M Mango12345 11.08.2015

nav ko pīpēt, es tev būtu pa muti iedevis ja tu man prasītu cigareti